Bezpieczne zabawki militarne – jak je znaleźć?

0
695
chłopiec z zabawkową wyrzutnią
Zabawki militarne, aby zachęciły dzieci do zabawy, muszą przede wszystkim dobrze wyglądać | fot.: stock.adobe.com

Każdy mały chłopiec przechodzi w swoim życiu etap, w którym chciałby być żołnierzem, policjantem albo agentem sił specjalnych. Zabawa w wojnę albo w policjantów i złodziei to natomiast częsty sposób spędzania wolnego czasu. Tak bawią się pięciolatki, dziesięciolatki, a czasem nawet nastolatki. No ale jak znaleźć im zabawki, które są w pełni bezpieczne? Polecamy produkty marki Nerf.

Atrakcyjny wygląd zabawek

Zabawki militarne, aby zachęciły dzieci do zabawy, muszą przede wszystkim dobrze wyglądać. Jeżeli imitują prawdziwy sprzęt wojskowy, policyjny lub ich potencjalny, futurystyczny odpowiednik, na pewno spotkają się z zainteresowaniem dzieci. Zabawki muszą mieć nadto odpowiednią wielkość. W końcu Terminator nie używał w filmie wyrzutni wielkości pudełka od zapałek, ale ciężkiego, dużych gabarytów sprzętu. Podobnie pistolet musi wygodnie spoczywać w ręce i posiadać odpowiednią wagę. Takie właśnie są zabawki Nerf, np. https://damizabawki.pl/ser-pol-72-Nerf.html. Marka ta oferuje atrakcyjne wyrzutnie do strzałek, wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Paradoksalnie jednak nie są one wiernymi replikami sprzętu wojskowego. Nie rodzą zatem negatywnych skojarzeń, związanych z przemocą. Zabawki Nerf zostały wykonane w różnorodnych, jaskrawych kolorach, które mają wywoływać miłe skojarzenia.

Czy to bezpieczne?

Nie każde zabawki militarne są w pełni bezpieczne dla dzieci. Posiadają bowiem drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Do tego wystrzeliwane naboje niby plastikowe, a jednak mogą wpaść do oka i narobić zdecydowanie więcej szkód. Właśnie dlatego należy starannie wybierać zabawki. Dlaczego produkty Nerf są godne polecenia? Z tego względu, że są w pełni bezpieczne – zarówno dla mniejszych, jak i większych dzieci. Wyrzutnie marki Nerf posiadają delikatne, piankowe strzałki, które są lekkie, miękkie i nie mogą powodować jakichkolwiek ran i siniaków. Nawet bardziej rozbudowane i cięższe wersje zabawek, bazują na tej samej zasadzie. Zabawki Nerf posiadają wygodne mechanizmy, pozwalające na wygodną obsługę, w tym strzelanie i celowanie. Nikogo jednak nie skrzywdzą.

Gdzie kupić zabawki marki Nerf?

Zabawki marki Nerf produkowane są przez znaną i cenioną firmę Hasbro. Po jej produkty sięgają rodzice na całym świecie. Zabawki dostępne są w lepszych sklepach z artykułami dla dzieci. Można je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Polecamy natomiast przede wszystkim te drugie ze względu na szerokość dostępnego asortymentu. Bezproblemowo można też skontaktować się ze sprzedawcą, który udzieli niezbędnych informacji na temat produktu oraz oczekiwanych porad.


Materiał partnera zewnętrznego