Elegancka bluzka do karmienia – idealny pomysł na prezent

0
673
bluzki tematyczne dla par
Rocznica ślubu, pierwszego spotkania czy urodziny to momenty w życiu par, które warto celebrować | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wraz z wiekiem w otoczeniu każdego człowieka rośnie liczba znajomych, którzy spodziewają się dziecka. Z zachodu przyszła do nas również moda na urządzanie baby shower, pępkowego czy imprez, które kończą się ujawnieniem rodzicom płci spodziewanego potomka, czyli tzw. gender-reveal party.

Takie wydarzenia stwarzają idealną okazję do sprezentowania przyszłym rodzicom użytkowych i ładnych elementów dziecięcej wyprawki. Dobrym pomysłem na prezent dla mamy spodziewającej się dziecka będzie na przykład elegancka bluzka do karmienia. Tego typu odzież dla karmiącej matki jest jednocześnie modnym i praktycznym rozwiązaniem. Elegancka bluzka do karmienia dzięki specjalnemu fasonowi i dodatkowym fałdkom materiału może służyć mamie jeszcze w końcówce ciąży. Z kolei po porodzie zapewni komfortowe i dyskretne karmienie w miejscach publicznych. Odzież dla matek karmiących szyta jest tak, by na wysokości piersi ukryć rozcięcie, które zapewnia do niej nieskrępowany dostęp bez jednoczesnego epatowania nagością. To wspaniały i praktyczny prezent dla każdej mamy!

kobieta w ciąży
Dobrym pomysłem na prezent dla mamy spodziewającej się dziecka będzie na przykład elegancka bluzka do karmienia | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pokażcie swoją bliskość – czyli koszulki mama i syn!

Jednymi z najważniejszych dni w roku dla każdego dziecka są bez wątpienia Dzień Matki i Dzień Ojca. Każde, nawet najmniejsze dziecko chce podarować swojemu rodzicowi coś niepowtarzalnego i wyjątkowego. Ważne by zarówno mama jak i tata w dniu swojego święta poczuli się wyjątkowo. Jak wiadomo otrzymanie takiego podarunku od dziecka jest bardzo miłym uczuciem. Dobrym pomysłem będą proponowane m.in. przez Koszulove personalizowane koszulki mama i syn czy koszulka tata syn. To jednak nie tylko doskonały podarunek, ale także swoista manifestacja jak zgraną rodziną potraficie być. Koszulki mama i syn pokażą światu, że cieszycie się z bliskości a wasze rodzinne więzy są praktycznie nierozerwalne. Koszulka tata syn jest ciekawa pojedynczo, ale dopiero gdy będziecie razem stworzy zabawną i spójną całość. Koszulki mama i syn oraz koszulka tata syn to też ciekawa propozycja na rodzinne sesje zdjęciowe. Zrobienie sobie fotografii w takim stroju zapewni cenną pamiątkę, do której można wracać latami. To również dobry pomysł na prezent dla znajomych, którzy uwielbiają rodzinne wypady!

Koszulki dla par sklep, czyli prezent na ważną rocznicę!

Rocznica ślubu, pierwszego spotkania czy urodziny to momenty w życiu par, które warto celebrować. Kupowanie prezentów na takie okazje to jednak spore wyzwanie, z którym nie każdy potrafi sobie poradzić. Na taką szczególną okazję nie warto kupować upominków w sieciówkach. Należy postawić na niepowtarzalny przedmiot, który będzie wyrażał miłość i oddanie. Oryginalnym pomysłem będą na pewno koszulki dla par sklep lub też bluzy, które można dowolnie personalizować dodając chociażby imię swojego ukochanego lub ukochanej. Przy prezencie takim jak koszulki dla par sklep łzy wzruszenia są gwarantowane. Co więcej, taki prezent, na którym wprowadzić można swój wyjątkowy napis lub grafikę idealnie podsumuje związek dwojga kochających się ludzi a jednocześnie pokazuje całemu światu moc tego uczucia.


Materiał partnera zewnętrznego