Jak nauczyć dziecko samodzielności, czyli kilka słów o zabawkach Klein

0
591
chłopiec w kasku z zabawkowym megafonem
Marka Klein współpracuje z największymi producentami narzędzi i urządzeń, dzięki czemu zabawki łudząco przypominają narzędzia | fot.: stock.adobe.com

Dzisiejsze dzieci dość późno włączają się w domowe obowiązki. Najczęściej są rozpieszczane i wyręczane przez swoich rodziców, dziadków i innych bliskich. Potem problematyczne jest wykręcenie żarówki albo wykonanie prostej naprawy. Prawidłowe nawyki warto zatem kształtować już od najmłodszych lat. Najlepiej w formie niewinnej zabawy. Polecamy Klein zabawki sklep.

Co można znaleźć w ofercie?

Gdzie znajdziemy Klein zabawki? Sklep Damizabawki.pl oferuje całą gamę atrakcyjnych produktów. W ofercie dostępne są między innymi: mega zestaw do krojenia z deską, tor samochodowy z garażem i parkingiem, wkrętarka interaktywna, zestaw fryzjerski, wózek na zakupy, walizka z narzędziami, wiertarka, piła łańcuchowa, warsztat z narzędziami, łopata, grabie, rękawice robocze oraz miotła. Wszystkie te narzędzia i urządzenia pomogą maluchowi zapoznać się ze światem dorosłych. W przyszłości domowe obowiązki nie będą więc żadnym problemem. Tego typu zabawki mogą też stać się zalążkiem pasji. Dodatkowo rozwiną umiejętności manualne oraz kreatywność malucha. Kto wie, być może w przyszłości dziecko podejmie zawód mechanika, ogrodnika albo fryzjerki.

Idealne odwzorowanie oryginału

To co wyróżnia Klein zabawki to również wierne oddanie oryginałów. Marka Klein współpracuje z największymi producentami narzędzi i urządzeń, dzięki czemu zabawki łudząco przypominają narzędzia, używane w prawdziwych warsztatach, kuchniach albo salonach fryzjerskich. Na przykład wkrętarka posiada znaczek firmy Bosch, a zestaw fryzjerski sygnowany jest znakiem Braun. Niewątpliwie takie zabawki mogą stanowić pierwszy krok w stronę samodzielności. Maluchy bardziej zainteresują się codziennymi czynnościami, podejmowanymi przez dorosłych. W przyszłości nie będzie dla nich problemem wymiana żarówki, naprawa pralki, złożenie mebli albo powieszenie zegara na ścianie. Ta samodzielność z pewnością zaprocentuje.

Towarzystwo w codziennych obowiązkach

Klein zabawki oferuje sklep Damizabawki.pl, a także inne większe sklepy z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. Można tam znaleźć bardzo trwałe i wytrzymałe produkty. Warto zachęcić malucha do wspólnego wykonywania różnych domowych prac. Dorośli mogą naprawdę pielić ogródek albo składać meble, a dziecko może mu „pomagać”. Oczywiście wszystko przy użyciu swoich nowych, profesjonalnych, zabawkowych narzędzi. To doskonały pomysł na rodzinną integrację i wspólne spędzanie czasu. Taka nauka przez zabawę na pewno wyjdzie na dobre naszym pociechom. A wszystko dzięki serii – Klein zabawki.


Materiał partnera zewnętrznego