Wybór motywu przewodniego dla dziewczynki

0
745
trzy dziewczynki podczas przyjęcia urodzinowego
Cały urok tego dnia podkreśli tematyczne wyposażenie jak urodzinowe kubeczki, czapeczki dla zaproszonych, kolorowe girlandy i balony | fot.: stock.adobe.com

Urodziny małej księżniczki to jedyny taki dzień w roku. Warto sprawić, aby był niezapomniany i pełen wrażeń. Przede wszystkim na przyjęciu musi być kolorowo, wesoło i tematycznie. W końcu dziecko czeka na urodziny cały rok. Cały urok tego dnia podkreśli tematyczne wyposażenie jak urodzinowe kubeczki, czapeczki dla zaproszonych, kolorowe girlandy i balony. Warto się postarać i sprawić, aby aranżacja zachwyciła nie tylko solenizantkę, ale też zaproszonych przez nią gości.

Jak wybrać motyw przewodni?

Musi być dopasowany do zainteresowań dziewczynki. Bez wątpienia będzie to coś w kolorze różu. Zazwyczaj najczęściej powtarzającym się motywem są jednorożce, motyw kwiatów, Krainy Lodu i innych popularnych bajek. Tematyczną imprezę wcale nie tak trudno zorganizować. Wystarczy kupić kubeczki urodzinoweo danej grafice, talerzyki, a na torcie umieścić grafikę z ulubioną postacią solenizantki. Warto także pomyśleć o atrakcjach dla solenizantki i gości przez nią zaproszonych. Może to być fotobudka lub puszczanie olbrzymich baniek. Każda rozrywka jest wskazana. Rodzice najlepiej znają swoje dziecko. Wiedzą czym się interesuje, jakie bajki ogląda i czy dany motyw przewodni będzie dla niego odpowiedni. Przed imprezą warto zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne akcesoria. Dbałość o takie detale, jak urodzinowe kubeczki czy talerze na pewno nie obędą się bez echa i zaskoczą wszystkich zaproszonych.

Jak zaplanować rozmieszczenie dekoracji?

Gdy wybrano motyw przewodni, to pozostał czas na inne rzeczy. Należy skrupulatnie zaplanować liczbę gości, datę i przedział czasowy imprezy. Szczególnie gdy dziewczynki są młodsze. Odpowiednio wcześniej należy dać znać ich rodzicom o planowanej imprezie. Następnie trzeba się skupić na poczęstunku i zastawie stołowej. Poleca się zakup urodzinowych kubeczków i talerzyków, które są jednorazowego użytku. Nie jest to duży koszt, a solenizantka wraz ze swoimi gośćmi na pewno będzie zachwycona. Kubeczki urodzinowe to skromny detal, który podkreśli, jak ważne jest jej przyjęcie, a dziecku doda pewności siebie. Co więcej, dekoracja jest szerokim tematem i pozostawia wiele pola do popisu. Na pewno warto zakupić balony w kształcie cyfr lub liter. Można je na wejściu ułożyć w imię solenizantki lub napis URODZINY. Dla zaproszonych gości będą pozytywnym zaskoczeniem, a solenizantka poczuje się wyróżniona. Co więcej, na pewno chętnie zrobi sobie przy nich zdjęcia. Będą wspaniałą pamiątką na lata, pasującą do rodzinnego albumu.


Materiał partnera zewnętrznego