Gadżety sterowane aplikacją – czyli co warto wiedzieć o seksie na odległość

0
1406
piękna kobieta w łóżku seks na odległość
Po rozwianiu wątpliwości i przełamaniu oporów pozostaje tylko wybór pierwszej zabawki i przekonanie się jak dużą przyjemność może dać obu partnerom | fot.: stock.adobe.com

Jeszcze do niedawna seks na odległość kojarzył nam się tylko z tzw. sextingiem – wysyłaniem sobie pikantnych wiadomości i zdjęć, ewentualnie gorącymi rozmowami przez telefon. Choć wiele par w rozłące wciąż korzysta z takiego rodzaju intymności, technologia otwiera przed nami wrota do jeszcze bardziej ekscytujących opcji…

Popyt na cyberseks

Związki na odległość w naszych czasach już mało kogo szokują. Wiele osób poznaje drugą połówkę w Internecie, nawet na drugim końcu świata. Inni decydują się na chwilową rozłąkę, by zarobić za granicą, a jeszcze inni mają pracę, która wymaga częstych delegacji. Tak naprawdę ile par, tyle powodów. Jeszcze niedawno o takie związki bardzo ciężko było dbać tak, by obie strony były usatysfakcjonowane. Wraz z rozwojem technologii staje się to coraz łatwiejsze. Możemy prowadzić wideorozmowy, być w kontakcie non-stop na komunikatorach, dzielić się zdjęciami, nagraniami. To, co najtrudniej jest zastąpić i czego często najbardziej nam brakuje to fizyczna bliskość partnera. Intymność w związku to przecież jeden z najważniejszych jej filarów. Tutaj właśnie z pomocą przychodzą gadżety erotyczne sterowane na odległość.

Co to jest i jak to działa?

Gadżety do seksu na odległość na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe erotyczne zabawki. Znajdziemy wśród nich wibratory, masażery, wibrujące jajeczka, ringi, korki analne… Do wyboru, do koloru, dla mężczyzn i dla kobiet. Wyróżnia je kluczowy szczegół – ukryta antenka. Dzięki niej gadżet łączy się z dedykowaną aplikacją na telefonie właściciela i jego partnera. W ten oto sposób, za pomocą Bluetooth i Internetu, partner może sterować zabawką nawet tysiące kilometrów od domu. Często aplikacje oferują kilka opcji – różne tryby wibracji, sterowanie w rytm głosu czy piosenki. Kontrolowanie zabawki używanej przez kochanka może dać poczucie bliskości i dreszczyk emocji, a drugiej stronie niesamowitą przyjemność.

Możliwości nowoczesnych gadżetów erotycznych

Od momentu połączenia się z gadżetem parę ogranicza tylko ich fantazja. Mogą umawiać się na konkretną godzinę, a mogą też zaskakiwać się wibracjami dyskretnej zabawki przez cały dzień. Mogą wnieść wrażenia na wyższy poziom, wykorzystując rozmowę z kamerą internetową. Wtedy w czasie rzeczywistym mogą zobaczyć jak ciało partnera reaguje na bodźce wysyłane przez aplikację. Choć nie zastąpi to realnego dotyku, jest jego najlepszą alternatywą. Cyberseks z gadżetami sterowanymi na odległość to nowy wymiar bliskości na odległość. Podnosi temperaturę w związku, daje satysfakcję i dodaje pikanterii. Po takich zabawach kochankowie nie będą mogli doczekać się następnego spotkania.

Odkrywanie świata seksu na odległość

Wiele par chciałoby spróbować seksu na odległość, ale nie wie jak zacząć. Mają różne opory, wstydzą się, nie wiedzą jak go zainicjować. Najlepiej zacząć od zwykłej rozmowy i ustalić potrzeby i pragnienia. Stąd już krótka droga do pierwszych prób i odkrycia przyjemności z tej formy intymności. Użycie gadżetów erotycznych sterowanych na odległość to najbardziej zaawansowana forma cyberseksu i możliwie najbardziej podobna do tego realnego. Po rozwianiu wątpliwości i przełamaniu oporów pozostaje tylko wybór pierwszej zabawki i przekonanie się jak dużą przyjemność może dać obu partnerom.

Więcej na temat gadżetów erotycznych sterowanych aplikacją znajdziesz na stronie:

https://www.interaktywna.pl/spoleczenstwo/zwiazki/gadzety-sterowane-aplikacja-czyli-milosc-na-odleglosc/

ZKO