Jak wykorzystać stroje erotyczne?

0
631
erotyczne przebranie
Choć ubrania erotyczne świetnie nadają się do przygotowania praktycznego prezentu, ich użycie nie wymaga specjalnej okazji | fot.: materiał partnera

Kostiumy erotyczne to jedne z najbardziej efektownych dodatków sypialnianych, pozwalające na wejście w nieznane dotąd role. Odgrywanie postaci pielęgniarki, policjantki czy uczennicy otwiera przed Tobą i Twoim partnerem nowe możliwości przeżywania rozkoszy. Kiedy warto się na to zdecydować? Jaki strój erotyczny damski wybierzesz dla siebie… i dla niego?

Seksowny strój do sypialni w prezencie dla niego

Erotyczne stroje dla kobiet to wspaniałe prezenty dla mężczyzn. Jeśli brakuje Ci pomysłu na zakup upominku z okazji urodzin, Dnia Mężczyzny lub walentynek, to właśnie stroje erotyczne powinny zwrócić Twoją uwagę. Jeśli wcześniej nie korzystałaś z takich zestawów, niespodzianka z pewnością będzie udana. Jakie stroje do seksu możesz kupić w tym celu? Masz dużą dowolność, ale zastanów się, czy Twój mężczyzna ma takie fantazje, którymi mogłabyś się zainspirować. 

kostium erotyczny
Sam strój zmieni Twoje nastawienie: staniesz się bardziej pewna siebie i kobieca, otworzysz się na nowe doznania i komunikację własnych potrzeb | fot.: materiał partnera

Jeśli czasami prosi Cię, żebyś założyła okulary, może pragnie Cię zobaczyć w roli uległej uczennicy lub dominującej nauczycielki? Jeśli ukradkiem dotyka Cię, kiedy wypinasz się podczas sprzątania, może warto sięgnąć po stroj erotyczny seksownej pokojówki? Jeśli czujesz, że mundur i kajdanki zrobią na nim największe wrażenie, stań się policjantką, która dyktuje warunki i wydaje polecenia. Nie martw się, że nie trafisz z tematyką. Prawdopodobnie i tak będzie oszołomiony i zachwycony zaskakującym prezentem.

W sex-shopach sprzedających stroje erotyczne dla kobiet znajdziesz też wielkie kokardy służące do opakowania własnego ciała “na prezent” – zazwyczaj czerwone. Gotowy zestaw bielizny w stylu “rozpakuj mnie” na pewno będzie lepiej trzymał się nagiego ciała niż własnoręcznie przygotowana wstążka. 

Możesz też przygotować prezent świąteczny lub mikołajkowy! Kiedy magia świąt rozprzestrzenia się w zawrotnym tempie, Ty kup seksowny strój do sypialni, który pozwoli Ci stać się Śnieżynką lub Panią Mikołajową. Każda sposobność jest dobra, by obdarować najbliższą osobę i zaznać trochę wspólnej przyjemności. Przy okazji spalicie trochę okołoświątecznych kalorii.

Kuszące scenki na przełamanie rutyny – bez okazji

Choć ubrania erotyczne świetnie nadają się do przygotowania praktycznego prezentu, ich użycie nie wymaga specjalnej okazji. Podobnie jak inne gadżety sypialniane pomagają przełamać rutynę, zwłaszcza w związkach o dłuższym stażu. To normalne, że z czasem wygasają najgorętsze żądze. Gadżety lub sexowne stroje damskie mogą przywrócić żar, który kiedyś istniał między Wami. Kiedy przeistoczysz się w zmysłową pielęgniarkę, sekretarkę lub kuszącą kotkę, znajdziesz się w środku erotycznej gry. 

W tych momentach pozwól sobie wyjść poza własne schematy myślowe i zagrać kogoś choć trochę innego niż na co dzień. Sam strój zmieni Twoje nastawienie: staniesz się bardziej pewna siebie i kobieca, otworzysz się na nowe doznania i komunikację własnych potrzeb. Czy nie uważasz, że Twojemu partnerowi się to spodoba? Przebrania erotyczne pozwalają na spełnienie rozkosznych fantazji, do których czasami wcale nie chcemy się przyznawać. Jeśli ufasz partnerowi i on ufa Tobie – wykorzystajcie je i bawcie się dobrze.

Gdzie kupować stroje do seksu?

Strój erotyczny damski to taki gadżet, który najlepiej nabyć w dobrym sex-shopie. Nie musisz wybierać się na stacjonarne zakupy – wszystko dostępne jest w Internecie. Sklepy takie jak sexshop112.pl oferują szybkie, dyskretnie zapakowane przesyłki, dzięki czemu nikt nie dowie się, co planujesz. 

Gotowe stroje erotyczne damskie to zazwyczaj kilkuczęściowe komplety zawierające bieliznę i gadżety podkreślające charakter przebrania. Są to np. kajdanki policjantki, czapka Mikołajki, okulary uczennicy czy stetoskop i czepek pielęgniarki. Te pozornie drobne akcesoria pozwolą Ci nie tylko wczuć się w rolę, ale też wykorzystać je podczas zbliżenia. Miotełka, nauczycielski wskaźnik lub nawet koci ogonek mogą służyć do drażnienia i pobudzania. Resztę zostawiamy wyobraźni – Twojej i jego!

Materiał partnera