Kulki gejszy i efekty ich stosowania

0
7126
kulki gejszy w pudełku
Mięśnie dna miednicy często nazywane są także potocznie mięśniami Kegla. Mają one wpływ na funkcjonowanie niemal całego organizmu | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Na rynku dostępnych jest wiele gadżetów erotycznych. Ich celem jest poprawa i wzmocnienie doznań erotycznych. Wśród nich znajdziemy m.in. kulki gejszy. Co ciekawe, mają one szersze zastosowanie. Poprzez ich stosowanie trenuje się mięśnie Kegla, co ułatwia poród i przyspiesza powrót do dawnej formy. Warto zatem wiedzieć czym one dokładnie są, jak je stosować oraz jakie przynoszą efekty.

Czym są kulki gejszy?

Jest to gadżet erotyczny składający się z kilku kulek dopochwowych o średnicy 3,5-4 cm połączonych wytrzymałym sznureczkiem. Ich stosowanie jest bardzo proste. Po włożeniu do pochwy należy tak obkurczać jej mięśnie, aby kulki z niej nie wypadły. Pod wpływem ruchu kulki wywołują efekt wibrowania, co jest źródłem przyjemności. Kulki gejszy służyć mogą również to trenowania mięśni Kegla. Te bowiem wraz z wiekiem słabną.

Rodzaje kulek gejszy

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kulek dopochwowych. Pierwszym rodzajem są kulki grawitacyjne. Składają się z dwóch lub więcej kulek o różnej wadze. To świetny gadżet erotyczny do zastosowania podczas gry wstępnej. Drugim rodzajem kulek są kulki biofeedback. Świetnie nadają się do ćwiczeń mięśni Kegla. Są lżejsze od kulek grawitacyjnych, ale różnią się również budową. W tym przypadku wewnątrz większych kulek umieszczone są kulki mniejsze. W momencie potrząsania mniejsze kulki zaczynają grzechotać, a to z kolei wprawia w drgania mięśnie Kegla. Efektem jest mimowolny skurcz mięśni dna miednicy. Trzecim rodzajem kulek są kulki silikonowe. Dużą zaletą kulek silikonowych jest łatwość utrzymania ich w czystości. Ich cechą charakterystyczną jest to, że dość szybko się nagrzewają i długo to ciepło utrzymują. Na koniec wspomnieć trzeba również o kulkach wibrujących. Zdecydowanie zwiększają doznania erotyczne. Co ciekawe, do kulek wibrujących dołączony jest pilot, który służy do regulacji poziomu wibracji. Jak zatem widać wybór kulek dopochwowych jest szeroki. Z ciekawymi produktami zapoznać można się na stronie Terdeals.com, gdzie znajduje się ranking kulek gejszy.

Wpływ kulek gejszy na mięśnie dna miednicy

Jak wspomniano, zastosowanie kulek gejszy jest szerokie. Ich używanie pozytywnie wpływa m.in. na mięśnie dna miednicy. Mięśnie te otaczają cewkę moczową, pochwę oraz odbyt. Dodatkowo stanowią podparcie dla całego narządu rodnego. Mięśnie dna miednicy często nazywane są także potocznie mięśniami Kegla. Mają one wpływ na funkcjonowanie niemal całego organizmu.

Działanie kulek dopochwowych

To, jak działają kulki gejszy, najlepiej jest wyjaśnić na przykładzie konkretnych ćwiczeń. Czas trwania ćwiczeń jest kwestią indywidualną i dopasowany powinien być do możliwości konkretnej kobiety. Najważniejsze jest, aby były wykonywane systematycznie. Ćwiczenia zaczynają się od właściwej aplikacji kulek do pochwy. Ważne jest, aby w pochwie umieszczone zostały wszystkie kulki. Aplikacja kulek przypomina aplikację tamponu. Należy rozluźnić mięśnie i przybrać właściwą pozycję. Aby ułatwić aplikację kulek, można zastosować lubrykant. Po aplikacji kulek można rozpocząć ćwiczenia. A te są bardzo proste. Wystarczy po prostu się ruszać, chodzić, spacerować. Lepsze efekty przyniesie stosowanie kulek podczas zwiększonej aktywności fizycznej. Na przykład podczas biegania czy aerobiku.

Efekty stosowanie kulek gejszy

Kulki gejszy są nie tylko akcesorium erotycznym, ale mają także swoje znaczenie medyczne. Wystarczy podkreślić, że ich stosowanie zapobiega wypadaniu miednicy. Pomagają także w przypadku problemu z nietrzymaniem moczu. Kiedy pojawiają się pierwsze efekty po kulkach gejszy? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Efekty związane ze stosowaniem kulek gejszy widoczne są dość szybko. Już po niecałym miesiącu mięśnie Kegla będą wyraźnie wzmocnione. Oczywiście przy zachowaniu systematyczności ćwiczeń. Efekty można bardzo łatwo sprawdzić. W tym celu kobieta może włożyć do pochwy dwa palce, a następnie musi ścisnąć je za pomocą mięśni pochwy. Jeśli zacznie być wyczuwalny już choćby niewielki nacisk, oznaczać to będzie, że ćwiczenia z kulkami gejszy przynoszą efekty.


Materiał partnera zewnętrznego