Personalizowane prezenty na ślub 2021 – TOP 5 propozycji

0
803
para młoda kwiaty
Zwyczajowo przyjęło się, że goście przychodzący na ślub wręczają Młodej Parze niewielki prezent – standardowo jest to alkohol lub kwiaty | fot.: stock.adobe.com

Sezon ślubny powraca i pomimo ograniczeń związanych z pandemią, stanowi ważną ceremonię nie tylko dla nowożeńców, ale i wszystkich zgromadzonych wokół nich znajomych, bliskich i przyjaciół. Z tego też powodu przyjmuje się, że nawet jeśli nie jesteśmy zaproszeni lub nie wybieramy się na wesele, to sam ślub jest na tyle doniosłym aktem, że ominięcie go jest ogromnym nietaktem. I choć samo towarzyszenie Młodym w tak ważnym dla nich dniu jest ważne, to warto zaakcentować naszą obecność także drobnym upominkiem. Jak wybrać najlepszy? Przedstawiamy 5 top propozycji, które zachwycą nowożeńców.

Zwyczajowo przyjęło się, że goście przychodzący na ślub wręczają Młodej Parze niewielki prezent – standardowo jest to alkohol lub kwiaty. Co jednak w przypadku, kiedy chcemy wręczyć zakochanym podarunek, który zapadnie w ich pamięć? Na szczęście nie musimy długo szukać! Współczesne sklepy internetowe specjalizują się w niebanalnych i oryginalnych prezentach dla osób dysponujących różnym budżetem oraz zróżnicowanymi oczekiwaniami. Sprawdźmy 5 najciekawszych prezentów ślubnych.

Podwójna skrzynka na wino z dedykacją

Jak wspomniano wyżej, alkohol to jeden z najczęstszych prezentów dla Młodej Pary. I nawet tak typowy podarunek może mieć niebagatelną oprawę, która doda całości wyjątkowego splendoru. Jeśli wiemy, że dobre wino ucieszy nowożeńców, podarujmy im je w eleganckiej skrzynce z nadrukowaną dedykacją. Taki prezent na ślub to nie tylko praktyczny, ale i efektowny gadżet w stylowym wydaniu. Dodatkowym atutem będzie tu możliwość personalizacji: zamieszczenia imion pary, daty i miejsca wydarzenia, a nawet krótkiej sentencji, która celnie podsumowuje uroczystość lub nawiąże do tylko nam znanych sytuacji. Skrzynka na wino to zdecydowanie jeden z najciekawszych sposobów na przekazanie wina tak, aby zrobić wrażenie. Co więcej, elegancka, personalizowana skrzynka z drewna sosnowego to koszt poniżej 100 złotych.

para młoda ślub kościelny
Personalizowane upominki pozwalają na pokazanie, że zadbaliśmy o każdy detal, jednocześnie czyniąc z samego prezentu wartościowy, indywidualnie dopasowany upominek przywołujący dobre wspomnienia | fot.: stock.adobe.com

Balony w pudełku z kartką ślubną

To z kolei pomysł na niezwykle efektowny upominek ślubny. Zamiast koperty dołączonej do kwiatów Młoda Para otrzymuje pudełko, z którego wyfruwają balony w kształcie serc z dołączoną kartką z życzeniami. Jak w każdym przypadku „efekt wow” robią tu detale. Delikatnie połyskujące balony w stonowanych, eleganckich kolorach, srebrny obciążnik w kształcie serca i na koniec – kartka z najserdeczniejszymi życzeniami. Taki prezent ma olbrzymi walor dekoracyjny, a przy okazji pokazuje naszą kreatywność i zdecydowanie zapada w pamięć. Tego typu gift to wydatek około 120 złotych.

Kosz piknikowy

To z kolei propozycja na wartościowy prezent od jednej osoby lub ciekawy podarunek składkowy. Piękny wiklinowy kosz piknikowy to stylowa propozycja na prezent ślubny z wyższej półki. Zapomnijcie jednak o plastikowych akcesoriach. Najciekawsze rozwiązania mają w środku nieprzemakalną matę piknikową, metalowe, szklane kieliszki, ściereczki, ceramiczne talerzyki, a także pojemniki na przyprawy oraz otwieracz do wina i piwa ze scyzorykiem. Decydując się na taki prezent zachęcamy Młodych aby miło spędzali czas na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół. Jednym słowem: do celebracji życia w doborowym towarzystwie i przy smacznym jedzeniu. Kosz piknikowy sprawdzi się także w przypadku par, które uwielbiają podróże i dolce far niente. Kosz piknikowy z wikliny z wspomnianym wyposażeniem to koszt około 300 złotych.

Album z grawerem

Personalizowany album na zdjęcia z grawerem to zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Niezależnie od tego, czy wybieramy się na ślub kościelny, czy cywilny oraz od tego, jak dobrze znamy Młodą Parę, elegancki album będzie bezpiecznym, praktycznym i jednocześnie pomysłowym prezentem. Obecnie przeceniamy wartość zdjęć cyfrowych, których wykonujemy zdecydowanie za dużo. Album na zdjęcia jest zachętą do powrotu do tradycyjnych rozwiązań. Zdjęcia ze ślubu będzie można umieścić we właściwej oprawie i z przyjemnością do nich wracać. My szczególnie polecamy albumy do naklejania zdjęć (te współczesne zawierają też podklejki, aby samo wklejanie zdjęć nie było żmudnym procesem) z bibułkowymi przekładkami. Prawdopodobnie większość z nas kojarzy takie albumy z rodzinnych szaf ze skarbami. Taki prezent zapewni sentymentalną, acz niezwykle gustowną pamiątkę. Tradycyjny album to koszt około 130 złotych.

Kartka XXL

Spersonalizowana kartka XXL to świetny pomysł na upominek, np. z pracy czy od grupy przyjaciół. Niebagatelny rozmiar (50 x 70cm), dowcipna dedykacja i życzenia prosto z serca wynoszą składanie życzeń na wyższy poziom. Taka kartka z pewnością zrobi należyte wrażenie i dostarczy mnóstwa pozytywnych emocji. Koszt kartki z życzeniami ślubnymi w rozmiarze XXL to około 100 złotych.

Jak widać, nawet same życzenia możemy przekazać Młodej Parze w nieszablonowy sposób wywołując uśmiech radości i zaskoczenia. Personalizowane upominki pozwalają na pokazanie, że zadbaliśmy o każdy detal, jednocześnie czyniąc z samego prezentu wartościowy, indywidualnie dopasowany upominek przywołujący dobre wspomnienia.

OLI