Pierścionki ze stali chirurgicznej dla przyjaciółek – 5 propozycji, które podkreślą Waszą więź

0
385
pierścionek ze stali
Pierścionki dla przyjaciółek mogą nawiązywać bezpośrednio do uczuć, lub nieść subtelne znaczenie dobrze znane tylko Wam | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pierścionki ze stali chirurgicznej mogą nieść ze sobą bardzo głęboki przekaz. Spraw sobie i swojej przyjaciółce biżuterię, która pokaże światu, że jesteście bratnimi duszami. Niech Wam zazdroszczą, bo jest czego – taka więź trafia się raz na milion. Zwróć szczególną uwagę na te 5 motywów i przy okazji dowiedz się, dlaczego właśnie stal chirurgiczna jest dobrym wyborem dla obu z Was.

Dlaczego pierścionki ze stali chirurgicznej będą dla Was dobre?

Główne powody wyboru akurat stali szlachetnej są trzy:

  • wysoka wytrzymałość na czynniki środowiskowe – po latach nierozstawania się z pierścionkiem ten wciąż będzie wyglądał doskonale
  • hipoalergiczność – obie możecie nosić pierścionki bez obaw o reakcję alergiczną na nikiel, bo pierścionki ze stali chirurgicznej go nie zawierają
  • bardzo szeroki wybór perfekcyjnie wykonanych pierścionków – z pewnością odszukacie coś w sam raz dla siebie, a wykonanie będzie idealne, ponieważ stal szlachetna łatwo poddaje się kształtowaniu

Co do ostatniego, możesz przekonać się tutaj. Sprawdź kolekcję pierścionków w Gal-art – doskonale zaopatrzonym sklepie z biżuterią wysokiej klasy: https://www.gal-art.pl/category/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-pierscionki. Znajdzie się coś dla przyjaciółek, dla mamy, dla córki i oczywiście dla samej siebie.

To jednak nie koniec zalet stali nierdzewnej. Takie pierścionki nie czernieją (w przeciwieństwie do srebra). Są wygodne w noszeniu dzięki lekkości materiału. Wyglądają jak metale szlachetne, ale cena jest znacznie przystępniejsza. Czego chcieć więcej? Tylko odpowiedniego wzoru!

1 – pierścionki dla przyjaciółek ze znakiem nieskończoności

Znak nieskończoności, czyli charakterystyczna ósemka, podkreśli trwałość Waszej relacji. Prawdziwa przyjaźń jest przecież wieczna. 

Dobrym wyborem będzie gładki, metalowy wzór, ponieważ pasuje do każdej styliacji – nie trzeba się z nim rozstawać – a żadne urozmaicenia nie odwracają uwagi od najważniejszego wzoru. Zwróć uwagę na detale wykończenia, bo ósemka jest bardzo prostym motywem, toteż każda niedoróbka szczególnie rzuca się w oczy.

pierścionek ze stali
Drobiazgowo wykonany pierścionek ze stali chirurgicznej dla Ciebie i Twojej najbliższej. Źródło: strona sklepu Gal-art

2 – kamienie zgodne ze znakami zodiakalnymi

Ciebie i ją połączył kosmos, więc pierścionki dla przyjaciółek mogą nawiązywać bezpośrednio do astrologicznych wierzeń. Znakom zodiaku przypisane są różne kamienie naturalne. Czy mają magiczne właściwości? Zdania są podzielone… ale za to wszyscy zgadzają się, że pierścionki z kamieniami wyglądają bosko!

Sprawcie sobie pierścionki dla przyjaciółek z właściwymi kamieniami w rolach głównych. Ich duchowy przekaz może być Waszą skromną tajemnicą.

3 – pierścionki ze stali chirurgicznej z literkami

Możesz wybrać także pierścionek dla przyjaciółek z pierwszą literką imienia. Dla Ciebie litera przyjaciółki, dla niej oczywiście Twój inicjał. Ten wzór nie pozostawia wątpliwości – nawet nieznajomy domyśli się, że osoba, której inicjał nosisz na palcu, znaczy dla Ciebie wiele. 

4 – pierścionek dla przyjaciółek z serduchem

Nie ma bardziej jednoznacznego wyrazu miłości, niż symbol serca – i nie chodzi tu tylko o miłość romantyczną. Jeżeli Ty i najbliższa jesteście zwolenniczkami klasyki, wybierzcie dobrze wykonane pierścionki ze stali chirurgicznej właśnie z tym motywem. Wystarczy rzut oka na dłoń, by przypomnieć sobie, że jesteś… w czyimś sercu.

pierścionek z serduszkiem
Prosty, uroczy pierścionek z serduszkiem. Regulowana obrączka pozwala nosić go na różnych palcach. Likwiduje to także problem z puchnięciem palców na przestrzeni dnia – w razie potrzeby sprawnie go poluzujesz. Źródło: strona sklepu Gal-art.

5 – piórko dla Waszych aniołów

Mile widziane i czytelne będą także motywy z piórkami i skrzydłami. Kto nigdy nie powiedział swojej przyjaciółce, że jest dla niego aniołem? No właśnie. Jako że wzajemnie jesteście nimi dla siebie, pierścionki dla przyjaciół mogą bardzo konkretnie ten fakt podkreślać. 

Motywy piór i skrzydeł mogą szczególnie przypaść do gustu marzycielkom. Poza osobistym znaczeniem nawiązującym do przyjacielskiej więzi, symbolizują lekkość umysłu – jak piórko.

pierścionek dla przyjaciółki
Praktyczny pierścionek ze stali chirurgicznej na gumce. Elastyczny, szybko dopasowuje się do zmiennego obwodu palca. Źródło: strona sklepu Gal-art

Praktyczny pierścionek ze stali chirurgicznej na gumce. Elastyczny, szybko dopasowuje się do zmiennego obwodu palca. Źródło: strona sklepu Gal-art


Pierścionki dla przyjaciółek mogą nawiązywać bezpośrednio do uczuć, lub nieść subtelne znaczenie dobrze znane tylko Wam. Pewne jest jedno – dzięki takiej biżuterii będziecie blisko nawet na dwóch końcach świata. Postaw na pierścionki ze stali chirurgicznej – solidne, estetyczne, różnorodne i hipoalergiczne – a obie będziecie zadowolone ze sprawionego sobie prezentu.

Materiał partnera