Pomysł na ekstremalny prezent dla faceta

0
1012
Mężczyzna skaczący na snowboardzie
Świetnym pomysłem na prezent dla faceta, który ma już doświadczenie w jeździe na desce, jest profesjonalny kurs, zadaniem którego jest podszkolić freestylowe umiejętności jego uczestnika | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Zima to czas białego szaleństwa, które warto wykorzystać podczas wybierania prezentu dla faceta. Pomysł na niezapomniany upominek to ekstremalne przeżycie, np. w postaci kursu jazdy w trudnych warunkach, przygody z psim zaprzęgiem czy naukę freestylowych trików na stoku narciarskim.

Ekstremalne prezenty-przeżycia to upominki dla osób o mocnych nerwach. Świetnie sprawdzą się jako pomysł na urodzinową niespodziankę dla faceta. W ofercie Wyjątkowego Prezentu znajdują się różnorodne przeżycia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W okresie zimowym warto zwrócić uwagę na atrakcje, które idealnie wpiszą się w śnieżnobiały klimat i pozwolą zaznać nieco białego szaleństwa.

Kurs doskonalenia jazdy samochodem

Kurs doskonalenia jazdy samochodem to idealny prezent dla niego. Szybka jazda w ekstremalnych warunkach to nie tylko skuteczny sposób na podniesienie poziomu adrenaliny w organizmie, ale przede wszystkim, możliwość nabycia cennych umiejętności za kierownicą. Zima to pora roku, podczas której panują zwykle najgorsze warunki na drodze. Oblodzone i tym samym śliskie nawierzchnie to problem, na który w okresie zimowym skarży się najwięcej kierowców. Profesjonalny kurs doszkalający to pomysł na prezent nie tylko dla miłośnika motoryzacji, ale każdego kierowcy, który chce czuć się pewnie na drodze, niezależnie od warunków panujących na niej. Profesjonalny instruktor nauczy uczestnika kursu panować nad samochodem w trudnych warunkach oraz wyczuli na wszelkie niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na drodze, zwłaszcza w okresie zimowym.

Jazda psim zaprzęgiem

Zimowa przejażdżka psim zaprzęgiem to rewelacyjna zabawa dla każdego. Aby poczuć adrenalinę towarzyszącą jeździe specjalnymi saniami ciągniętymi przez stado silnych i pełnych energii psów nie trzeba już wyjeżdżać na Alaskę. Wystarczy wykupić voucher prezentowy i oddać się szalonej przygodzie. Prezent można zrealizować w różnych lokalizacjach i wybrać się na ekstremalną przejażdżkę różnymi trasami, np.: malowniczą trasą w otoczeniu Kaszubskich Lasów bądź wśród urokliwych jezior Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Prezent obejmuje szkolenie dotyczące zaprzęgania psów, przejazd wybraną trasą, gorący napój i drobny poczęstunek.

Profesjonalny kurs snowboardu

Jazda na desce to jedna z największych zimowych atrakcji. Voucher na kurs snowboardowy można podarować bowiem osobie zupełnie początkującej, jak i zaawansowanej. Świetnym pomysłem na prezent dla faceta, który ma już doświadczenie w jeździe na desce, jest profesjonalny kurs, zadaniem którego jest podszkolić freestylowe umiejętności jego uczestnika. Akrobacje na snowparku to doskonała zabawa, a jednocześnie dobre ćwiczenia na równowagę i koordynację, które z pewnością dodadzą pewności siebie oraz rozszerzą zakres umiejętności snowboardzisty.


Materiał zewnętrzny