Prezenty na rocznicę, którymi zaskoczysz swojego partnera. Sprawdź nasze propozycje.

0
597
para przed telewizorem
Jako najbliższa osoba pewnie znasz marzenia drugiej połówki i gust, a jeśli tym razem potrzebujesz inspiracji na rocznicowy prezent, to sprawdź nasze propozycje! | fot.: materiał partnera

Zapewne kolejny raz stajesz przed dylematem, co podarować na zbliżającą się okazję. Oczywiste jest, że za każdym razem pragniemy, aby nasz prezent był wyjątkowy i zaskakujący. Nie jest to łatwe, gdyż uroczystości i ważnych dni wiążących się z podarunkami jest wiele w ciągu roku. A czym zaskoczyć partnera na rocznicę? Jako najbliższa osoba pewnie znasz marzenia drugiej połówki i gust, a jeśli tym razem potrzebujesz inspiracji na rocznicowy prezent, to sprawdź nasze propozycje!

Spełnij marzenia o lataniu na rocznicę 

Szkolenie lotnicze 

Latanie zawsze wydawało się szczególnie fascynujące. To pragnienie zrodzone z dziecięcych marzeń wielu dorosłym pozostało do dziś i jest na tyle silne, że zdeterminowało wybór ścieżki zawodowej. Wiadomo zawód pilota nie jest łatwo osiągalny i wymaga wielu poświęceń. Jednak jeśli Twój partner skrycie marzy o pilotażu, a nie udało mu się jeszcze tego dokonać, to podaruj szkolenie lotnicze awionetką! Ten 30 minutowy lot szkoleniowy realizowany jest samolotem PS-28 CRUISER, a trasa przelotu obejmuje okolice Wisły i Zalewu Zegrzyńskiego, co będzie świetną okazją do podziwiania tych malowniczych widoków z niecodziennej perspektywy. To doświadczenie będzie dla obdarowanego partnera potężną dawką wiedzy, którą przekażą mu profesjonalni piloci, mający za sobą setki wylatanych godzin. A możliwość kontrolowanego samodzielnego chwycenia za stery, to spełnienie marzenia! Do tego przygotuje się na specjalnym symulatorze ALSIM AL250, który przybliży tajniki pilotażu i sprawi, że partner poczuje się dobrze przygotowany. Taki prezent na rocznicę ucieszy każdego miłośnika szeroko pojętej awiacji.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Skoro odświeżyliśmy wspomnienia o dziecięcych marzeniach, to nie należy pomijać faktu, że wyobraźnia dziecka nie ma granic. Stąd też obserwując ptaki, często rodziły się w niej marzenia o samodzielnym lataniu. Naprzeciw tym pragnieniom wyszli twórcy tuneli aerodynamicznych. Aerotunel to nic innego jak symulator swobodnego lotu, który generuje silne strugi powietrza zdolne unieść dorosłego człowieka i pozwala mu doświadczyć niczym nieskrępowanego latania. Uczestnik za pomocą siły mięśni będzie wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie. Do tego przygotowują obecni instruktorzy i pomogą w osiągnięciu maksimum frajdy. Spełnienie tego dziecięcego marzenia Twojego partnera na pewno będzie zapamiętane na długie lata.

Rocznica spędzona we dwoje

Wieczór w teatrze z kolacją

Rocznica związku to wspólna okazja do świętowania, dlatego warto ten dzień spędzić dostarczając sobie świetnej rozrywki. Obcowanie z kulturą nigdy nie wychodzi z mody, a obejrzenie doskonałej sztuki teatralnej w towarzystwie ukochanej osoby, to idealne zwieńczenie dnia, w którym celebrować będziecie rocznicę. Spektakl rozgrywać będzie się na deskach rewiowego teatru SABAT. Repertuar oferuje niesamowite doznania dla widza, a przedstawienia pełne kolorów i brawurowego tańca są ucztą dla odbiorcy.

Wnętrze teatru zostało zainspirowane okresem La Belle Epoque, co tworzy niezwykły klimat i co ciekawe to pierwszy teatr w Polsce, gdzie tradycyjną salę widowni z krzesłami w rzędach, zastąpiono eleganckimi stolikami. Przy tych stolikach właśnie zostanie Wam zaserwowana, tuż przed pierwszym aktem, wykwintna kolacja, która uświetni ten cudowny wieczór we dwoje.

Degustacja win ze zwiedzaniem winnicy


Jeśli lubicie poszerzać swoje horyzonty i w nietypowy sposób spędzać czas, to wybierzcie się w dniu rocznicy na degustację win połączoną ze zwiedzaniem winnicy dla dwojga. Dla smakoszy win to prawdziwa gratka, bowiem sommelierzy zaprezentują 5 rodzajów lokalnych, polskich win z doskonałymi przekąskami. Każdy enofil zna klasyczne wina włoskie czy francuskie, a wino z winorośli uprawianych na polskiej ziemi to nadal nowinka. I od razu należy zaznaczyć, że ,,nasze” wina są równie doskonałe, o czym świadczy wciąż rosnące zainteresowanie. Rocznica spędzona w otoczeniu przyrody pozwoli Wam na głęboki relaks i wzbogaci Waszą wiedzę na temat tego trunku, która pomoże Wam w idealnym dobraniu wina do posiłków. Każde doświadczenie w życiu jest cenne i kto wie, może odkryjecie nowe ulubione wino, którym będziecie wznosić toast w kolejne rocznice.

Materiał partnera