Przyjemność płynąca prosto ze smartfona, czyli rewolucja wśród gadżetów erotycznych

0
1288
Erotyczne gadżety sterowane smartfonem
Przy projektowaniu wibrujących jajeczek zostały uwzględnione również te pary, które nie mogą cieszyć się sobą na co dzień | fot.: StockAdobe.com

Rynek gadżetów erotycznych kwitnie już od przeszło pół wieku i nic nie wskazuje na to, aby miał go dotknąć jakikolwiek kryzys. Z roku na rok ludzie stają się coraz bardziej świadomi swoich potrzeb seksualnych, a wstyd z tym związany wypierany jest przez ciekawość i odwagę. Wszystko po to, aby odnaleźć satysfakcjonujące rozwiązania, które są w stanie zrewolucjonizować nasz dotychczasowy seks. Producenci zabawek erotycznych prześcigają się w pomysłach, a niektóre z nich potrafią zaskoczyć nawet stałych klientów sex-shopu.

Seks na miarę XXI wieku – orgazm przy pomocy smartfona

Telefon z dostępem do Internetu ma dziś już niemal każdy. O tym, że w dobie popularyzacji smartfonów dostęp do orgazmu jest o wiele prostszy, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Dzieje się to między innymi ze względu na następujące czynniki:

  • łatwy dostęp do bezpłatnej pornografii
  • możliwość dyskretnych zakupów środków na potencję
  • coraz większy wybór internetowych sex-shopów
  • gry erotyczne
  • sex-chaty
  • kamerki

W ostatnim czasie do tych możliwości dołączyła jeszcze jedna, być może nieoczywista, opcja. Na rynku pojawił się bowiem gadżet erotyczny, którym sterować możemy właśnie za pomocą smartfona. Jak to możliwe? Wszystko to za sprawą Internetu oraz wbudowanego bluetootha, który łączy się z telefonem i pozwala na korzystanie ze znacznie wielu opcji, niż tylko regulacja wibracji. Jedyne czego potrzebujemy to sprzęt z dostępem do sklepu z aplikacjami, no i oczywiście odpowiednia zabawka.

Orgazm w towarzystwie przystojnego piosenkarza, czyli możliwości wibrujących jajek

Nie oszukujmy się – każdy z nas miał kiedyś swoją platoniczną miłość, do wizerunku której wzdychał. Dla tych osób, które jako obiekt westchnień wybrały sobie piosenkarza bądź piosenkarkę, jest dobra wiadomość – przy pomocy wibrujących jajeczek jesteście w stanie spędzić z nimi naprawdę upojne chwile. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą jednej z opcji, które oferują nam producenci tej zaskakującej zabawki. Łącząc się bowiem z aplikacją jesteśmy w stanie ustawić wibracje w rytm dowolnej piosenki. Powolne ballady o miłości, czy szaleńczy rock? Wszystko zależy od Ciebie i twoich preferencji.

Nie jest to jednak wszystko, co przygotował dla nas producent wibrujących jajeczek. Kolejną z opcji jest użycie ich jako… budzika. Trzeba przyznać, że z taką pobudką da się polubić wczesne wstawanie, nawet w poniedziałki.

Nowy wymiar miłości na odległość

Przy projektowaniu wibrujących jajeczek zostały uwzględnione również te pary, które nie mogą cieszyć się sobą na co dzień. Seks na odległość przy pomocy kamerek internetowych nie jest już jedyną opcją, ponieważ jajeczka sterowane za pomocą smartfona nie mają żadnych ograniczeń co do odległości. Na przykład – kobieta wraz ze swoją zabawką może znajdować się w Polsce, a jej partner w delegacji w Los Angeles. Jednak przy pomocy dedykowanej aplikacji może on sterować wibracjami na odległość. Osobno, a jednak razem!

Jajeczka sterowane przy pomocy smartfona są zatem ciekawą propozycją nie tylko dla szukających wrażeń singli, ale i par. Mnogość funkcji sprawia, że z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny takiego sprzętu wahają się między 100 a 500 złotych. Przy wyborze należy się kierować jednak nie tylko ceną, ale przede wszystkim tym, z jakiego materiału została wykonana zabawka i czy posiada ona niezbędne atesty do kontaktu z wrażliwymi okolicami intymnymi. Ciekawe propozycje takich gadżetów znajdziecie na przykład na stronie https://kraina-doznan.pl/wibrujace-jajka,c14.html.


OLI