Wibrator „Króliczek” – idealny prezent na Walentynki dla niej!

0
1894
Para przytula się i całuje
Wibrator damski to coraz popularniejszy gadżet erotyczny, nie tylko wśród singli, ale także osób będących w związkach. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wasz seks jest świetny, ale czujesz, że staje się przewidywalny? Chcesz coś zmienić i szukasz rozwiązania, które zadowoli was oboje? Rozważaliście zakup gadżetu erotycznego? Nic więcej nie mów – doskonale wiemy, czego oboje potrzebujecie, a przede wszystkim czego potrzebuje ona. Poznaj wibrator króliczek, nowy poziom erotycznych doznań.

Wibrator – idealny dla niej, idealny dla was!

Wibrator damski to coraz popularniejszy gadżet erotyczny, nie tylko wśród singli, ale także osób będących w związkach. Dlaczego? Przede wszystkim wibrator to uniwersalna zabawka erotyczna. Służy nie tylko do masturbacji, ale może być także z powodzeniem stosowana podczas stosunku z partnerem bądź partnerką. Pozwoli urozmaicić grę wstępną i otworzy was na zupełnie nowe doświadczenia. Jednocześnie popularność wibratora wpływa na rozbudowaną ofertę tego gadżetu erotycznego – producenci prześcigają się w proponowaniu nowych kształtów, rozmiarów, dodatkowych funkcji i udogodnień. Spora liczba stopni wibracji, hipoalergiczny materiał, wodoodporność, wiele godzin nieprzerwanej pracy – to wszystko oferują obecnie producenci gadżetów erotycznych.

Dzisiaj wibrator to nie tyle zabawka erotyczna, ile naszpikowany najnowszymi technologiami gadżet. Kolejne, coraz bardziej zaawansowane modele czasem zaskakują także nas. Producenci starają się nie tylko maksymalnie zwiększyć odczuwaną dzięki stosowaniu wibratora przyjemność, ale także poddają wszystkie wibratory testom – na wytrzymałość, bezpieczeństwo, długość pracy. Wszystko, aby gadżet erotyczny był jak najbardziej funkcjonalny– komentuje specjalista sklepu n69.pl.

Wibrator króliczek – dlaczego jest tak popularny?

Jak właściwie używać wibratora króliczka? Na czym polega specyfika tego konkretnego modelu wibratora? Tradycyjne wibratory dopochwowe posiadają jeden element użytkowy – imitującą penisa wypustkę używaną do penetracji. Ale na rynku obecne są także inne wibratory – wibratory łechtaczkowe. Stymulacja łechtaczki pozwala nie tylko na zintensyfikowanie przyjemności płynącej z jednoczesnej penetracji, ale także na osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego. Odpowiednia stymulacja łechtaczki znacznie ułatwia także osiągnięcie orgazmu pochwowego.

Wibrator króliczek to taki rodzaj wibratora, który dzięki swojej budowie umożliwia jednoczesną i wygodną stymulację obu miejsc – łechtaczki i pochwy. Większa wypustka służy do penetracji, natomiast druga jest stymulatorem łechtaczki. Wibratory króliczki z wyżej półki posiadają wiele różnych poziomów wibracji, dzięki czemu kobieta może stopniować doznania i dopasowywać intensywność i częstotliwość do własnych upodobań – wyjaśnia specjalista sklepu n69.pl.

Wibrator króliczek – idealny wibrator dla kobiet

Jeśli wciąż nie możesz się zdecydować, który wibrator króliczek będzie tym najlepszym, pozwól przedstawić sobie absolutny bestseller. Model, który pokochały tysiące kobiet, czyli wibrator króliczek Lelo Soraya. Co przemawia za tym wibratorem dla kobiet? Może to innowacyjny, opływowy design, który idealnie stymuluje zarówno pochwę, jak i łechtaczkę? Może to niezwykle przyjemne w dotyku, hipoalergiczne materiały, ABS i silikon, z których wykonano ten gadżet erotyczny? Może to wygodne ładowanie sieciowe i aż 4 godziny nieprzerwanej zabawy? A może to aż 8 poziomów wibracji o różnych stopniach częstotliwości i intensywności?

Jedno jest pewne – wibrator króliczek Soraya od Lelo nie jest zwykła zabawką erotyczną. To luksusowy gadżet z najwyższej półki, idealna propozycja na elegancki prezent. Jeśli Twoja partnerka lubi eksperymentować i dopuszcza używanie gadżetów erotycznych w łóżku, z pewnością doceni twój wybór.


Materiał partnera zewnętrznego