Hokery do wnętrza. Jak wybrać idealne wysokie stołki barowe?

0
751
Hokery we wnętrzu loftowym
Hokery są bardzo uniwersalnymi meblami, które od niedawna zagościły w przestrzeni domowe | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Hokery, które ozdobią Twoje wnętrze. Sprawdź ich 5 ważnych zalet!

Stołek barowy w mieszkaniu? Jak najbardziej. Sprawdź dlaczego warto mieć hoker w domu i na co powinno się zwrócić uwagę podczas jego wybierania.

Uwielbiasz nocne życie i najchętniej hoker barowy Diament inspirowany projektem Magis One Chair wziąłbyś do swojego wnętrza? Nie ma problemu! Poznasz 5 zalet użytkowania i posiadania hokerów we wnętrzu. Jeśli dotychczas się zastanawiałeś czy stołek barowy to dobry pomysł, to mamy nadzieję, że pomożemy podjąć właściwą decyzję.

Zalety hokerów barowych w mieszkaniu

Hokery są bardzo uniwersalnymi meblami, które od niedawna zagościły w przestrzeni domowej. Nie trudno się dziwić – są piękne, wygodne i bardzo praktyczne. Oto kilka zalet hokerów:

Zaleta nr 1 – hoker idealnie nadaje się do kuchni

Jeśli posiadasz kuchnię połączoną z salonem (np. specjalnym blatem lub wyspą), hokery staną się swoistą ozdobą pomieszczenia. Aby wyglądały efektownie, najlepiej aby kontrastowały kolorystycznie z meblami, ścianą lub wyspą kuchenną. Wygoda natomiast będzie w dużej mierze zależna od wysokości blatu.

Zaleta nr 2 – hokery obrotowe są wygodne

Wykonane z plastiku, skóry lub materiału ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z hokera. Dodatkowo – hoker można dopasować do wybranego miejsca i skręcić siedzisko. W połączeniu z opcją regulacji wysokości siedziska, czyni to z hokera sprzyjające rozmowom towarzyskim mebel.

Hokery – wygoda i stabilność

Loftowe, minimalistyczne oraz nowoczesne – do takich wnętrz najlepiej wyglądają stołki barowe. Połączenie wygody i designu jak widać, może być zaklęte w małym meblu.

Zaleta nr 3 –  nowoczesność na 1 nodze

Tradycyjne stołki barowe, wykonane z drewna posiadają 4 nogi. Nowoczesne i designerskie hokery dzięki specjalnej konstrukcji z aluminium opierają się wyłącznie na jednej nodze, często o okrągłym zakończeniu. Dzięki temu osoba siedząca posiada większą stabilność – a sam hoker wygląda smukło i olśniewająco!

Zaleta nr 4 – wygodne oparcie

Designerskie stołki barowe nie zapomniały również o wygodzie podczas długich imprez domowych lub wizyty w klubie. Oparcie posiadają hokery z plastiku, a także tapicerowane. Niektóre modele posiadają również podłokietniki.

Tradycyjny stołek barowy

Zaleta nr 5 – stołek barowy do… baru

Hokery doskonale będą komponować się w swoim naturalnym środowisku – barze, kawiarni lub pizzerii. Jeśli posiadasz własny lokal i wybierzesz hokery przy stolikach lub barze – to będzie strzał w dziesiątkę. Ułatwisz ludziom nawiązywanie kontaktów oraz wieczornej rozrywki.


Materiał partnera zewnętrznego