Jaki odkurzacz do domu z psem?

0
742
odkurzanie okruchów
Dom, w którym dominują dywany i wykładziny, potrzebuje odkurzacza przystosowanego do czyszczenia nie tylko twardych, ale i miękkich powierzchni | fot.: materiał partnera

Wszyscy właściciele psów zgodnie przyznają, że taki pupil w domu to świetny sposób na nudę, niewyczerpywalne wręcz źródło radości i doskonały lek na samotność, jednak opieka nad nim bywa problematyczna. Kłopot może sprawić nie tylko wymagająca pielęgnacja, ale też sprzątanie. Psy w naturalny sposób gubią sierść, szczególnie intensywnie wiosną i jesienią, co oznacza, że każdy zakamarek domu będzie pokryty ich kłaczkami. Zwykły odkurzacz nie poradzi sobie z takim wyzwaniem. Musimy zaopatrzyć się w specjalny odkurzacz do sierści psa dedykowany właścicielom tych zwierzaków.

Jak skutecznie pozbyć się psiej sierści z podłóg?

Twarde powierzchnie są stosunkowo proste w czyszczeniu, ale jeśli mamy w domu psa, sprawa robi się skomplikowana. Taki zwierzak nie tylko wszędzie zostawia sierść, ale też często przynosi ze spaceru mnóstwo zanieczyszczeń, chociażby piach, trawę czy liście, a co gorsza wszystko to ląduje w trudno dostępnych zakamarkach, na przykład pod meblami. Dlatego potrzebny nam będzie odkurzacz, który bez problemu się tam dostanie. Z takim zadaniem świetnie sobie poradzą nasze sprzęty z serii Icon: BISSELL Icon 25V, BISSELL Icon Pet 25V i BISSELL Icon Advanced 25V. Każdy z nich charakteryzuje smukła i poręczna konstrukcja, która pozwala na wygodne manewrowanie w trudno dostępnych miejscach i z łatwością czyści zakamarki pod kanapą, stolikiem czy komodą. Icon to doskonały odkurzacz do domu z psem również z tego względu, że został wyposażony w praktyczne udogodnienia: diody LED oświetlające podłogę w zaciemnionych kątach i funkcję CleanSlide umożliwiającą higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia po zakończonym sprzątaniu.

Jak skutecznie pozbyć się psiej sierści z dywanów?

Dom, w którym dominują dywany i wykładziny, potrzebuje odkurzacza przystosowanego do czyszczenia nie tylko twardych, ale i miękkich powierzchni. Takiego jak BISSELL CrossWave Pet Pro z sklep.bissell.pl. To jedyny w swoim rodzaju, uniwersalny odkurzacz do domu z psem, który potrafi jednocześnie odkurzać, myć i suszyć, dzięki czemu jest w stanie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, jakie może nam przynieść do domu nasz kochany pupil, w tym błoto i brudną wodę z kałuży. Oczywiście bez problemu poradzi sobie także z sierścią i to każdego rodzaju, bo BISSELL CrossWave Pet Pro to nie tylko odkurzacz do sierści psa, ale też kota, królika, fretki i innych futerkowych zwierząt. Możemy go szczerze polecić wszystkim właścicielom futrzaków.

Materiał partnera