Kawalerka – jak kupić idealną?

0
1427
Urządzona tania kawalerka
Podejmując decyzję o zakupie kawalerki musisz zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup mieszkania z rynku pierwotnego, czy też poszukiwanie lokum na rynku wtórnym. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Większość z nas poszukując pierwszego mieszkania decyduje się na zakup kawalerki. To idealne rozwiązanie dla singla. Tego typu mieszkania, wbrew pozorom, wcale nie muszą być ciasne i nieustawne.

Wprost przeciwnie, coraz częściej możemy trafić na nowoczesne kawalerki, które są w stanie zapewnić nam wygodę i komfort. Jak jednak znaleźć idealną? Na co zwrócić uwagę?

Rynek pierwotny czy wtórny?

Podejmując decyzję o zakupie kawalerki musisz zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup mieszkania z rynku pierwotnego, czy też poszukiwanie lokum na rynku wtórnym. Decydując się na nowe mieszkanie masz pewność, że unikniesz konieczności przeprowadzania kosztownych nie raz prac remontowych. Budynek, w jakim się znajdują się mieszkania z rynku pierwotnego są nowoczesne i często położone na atrakcyjnych osiedlach. Mieszkania z rynku wtórnego są zaś tańsze, co więcej, bardzo często sprzedawcy oferują je razem z umeblowaniem co sprawia, że nie musisz o nic się martwić.

Szukaj kawalerki w atrakcyjnej cenie

Jeśli zdecydujesz się na zakup kawalerki na rynku wtórnym zadbaj o to, by nie przepłacać. W jaki sposób możesz to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy, że odwiedzisz stronę https://sonarhome.pl/g/warszawa/tanie-kawalerki. Znajdziesz tu ogłoszenia dotyczące kawalerek na sprzedaż, które pozwolą ci kupować korzystnie. Jak to możliwe? To proste. Ceny kawalerek, jakie znajdziesz w ogłoszeniach to ceny oparte na realnej wycenie mieszkania co sprawia, że są często znacznie bardziej atrakcyjne niż ceny oparte na wartości rynkowej nieruchomości.

Dogodne położenie

Jeśli podoba ci się dane mieszkanie nie podejmuj pochopnie decyzji. Dokładnie sprawdź nie tylko sam rozkład mieszkania i jego wyposażenie, ale również budynek w jakim się znajduje. Upewnij się, że jest to miejsce, w którym znajdziesz miejsce parkingowe lub garaż. Sprawdź drogi wyjazdowe z osiedla a także upewnij się, że mieszkanie położone jest w okolicy, w której mamy dostęp do wszystkich niezbędnych nam udogodnień takich jak sklep, przychodnia, przedszkole czy przystanki komunikacji miejskiej.


Materiał partnera zewnętrznego