Kupowanie używanych mebli teraz jest prostsze! Poznaj nową platformę zakupową dla wielbicieli cyrkularności

0
350
transport mebli używanych
Nowa platforma e-commerce zapewnia transport wielkogabarytowych przedmiotów w zawsze atrakcyjnych cenach – bez względu na pokonaną przez kuriera trasę| fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sam pomysł zakupu używanych elementów wyposażenia wnętrz nie jest nowy – istnieje sporo serwisów sprzedażowych, gdzie możesz kupić używany serwis do kawy czy krzesła, które znudziły się sąsiadowi. Jednak Vilandy wprowadza w tym zakresie pewną rewolucję. Poznaj trzy zalety nowej platformy zakupowej z kategorii Home & Garden, które dają jej przewagę nad konkurencją.

Ułatwiony transport kanapy na drugi koniec Polski

Nowa platforma e-commerce zapewnia transport wielkogabarytowych przedmiotów w zawsze atrakcyjnych cenach – bez względu na pokonaną przez kuriera trasę. Dzięki temu możesz kupić regał magazynowy za bezcen i za niewielkie pieniądze przetransportować do z Gdyni do Krakowa. Oczywiście to tylko przykład wielkogabarytowego elementu wyposażenia domu czy biura. Na https://vilandy.com/ możesz kupować i sprzedawać również materiały budowlane, betoniarki i spore maszyny warsztatowe. Transportem, pakowaniem czy wniesieniem towaru zajmuje się wyspecjalizowana firma.

Bezpieczne transakcje i odroczona płatność

Transakcje na platformie są bezpieczne i realizowane przez zaufanych providerów, np. Blik czy Przelewy24. Wszyscy kupujący i sprzedający muszą być zarejestrowani i zweryfikowani na platformie. Płatności przechodzą przez system, a wszystkie koszty (transport, opłata serwisowa) jawne i widoczne jeszcze przed kliknięciem w okienko KUP. Co więcej możesz nabywać przedmioty z możliwością płatności odroczonej, dzięki czemu za zamówiony towar możesz zapłacić nawet 30 dni po dostawie.

Jasne kategorie z podziałem na używane meble, dodatki dla dzieci, elektronikę 

Na Vilandy można znaleźć wszystko do domu i ogrodu. Prosta nawigacja sklepu ułatwia zakupy. Możesz też wybierać elementy do konkretnej przestrzeni – salonu, łazienki, kuchni, biura, garderoby czy ogrodu. Dzięki temu w jednym miejscu możesz taniej kupować meble i dodatki, by kompletnie wyposażyć przestrzeń w swoim guście. Platforma sprzedażowa realizuje ideę cyrkularności. Jeśli troska o środowisko naturalne i zasoby własnego portfela jest Ci bliska, spodoba Ci się to nowe miejsce do zakupów produktów z kategorii Home & Garden.

Materiał partnera zewnętrznego