Lampy MAXLIGHT – ambitne krajowe pomysły designerskie

0
1111
Piękna sypialnia z efektownym żyrandolem
Klienci szukają przede wszystkim rozwiązań nowoczesnych technologicznie oraz odpowiadających ich konkretnym gustom | fot.: materiał partnera zewnętrznego

MAXLIGHT to jeden z istotnych polskich producentów oświetleniowych. W ofercie znajdziemy szeroki wybór rozwiązań, które można z powodzeniem stosować w różnego typu wnętrzach. Firma oferuje większe lampy wiszące, przeznaczone głównie do bawialni oraz salonów, jak również mniejsze propozycje – kinkiety i oświetlenie punktowe. Co niewątpliwie przykuwa uwagę podczas poznawania oferty tego producenta, to pewna wytworność stylistyczna, jednak nie popadająca w przesadę. Ważnym aspektem lamp, jakie ma do zaproponowania MAXLIGHT, jest duże nowatorstwo technologiczne.

Nowa odsłona identyfikacji wizualnej firmy MAXLIGHT

MAXLIGHT jest obecny na polskim rynku oświetleniowym od ponad dziesięciu lat. Ostatnio firma zdecydowała się na odświeżenie identyfikacji wizualnej, przeniesienie swoich towarów do nowego magazynu oraz zainwestowała w zmienioną witrynę WWW. Zdecydowanemu rozbudowaniu oraz interesującym zmianom uległ także tegoroczny katalog MAXLIGHT. Takie inwestycje to zawsze znak, że przedsiębiorstwo się rozwija i stabilizuje swoją pozycję na rynku.

Specyfika propozycji rozwiązań oświetleniowych MAXLIGHT

Nie da się ukryć, że ten producent stawia nie tylko na funkcjonalność oraz szeroko pojętą uniwersalność – tak popularne dziś za sprawą stylu skandynawskiego. Pewien minimalizm daje się dostrzec zwłaszcza w projektach oświetlenia punktowego oraz kinkietów, gdzie projekty stawiają głównie na proste kształty geometryczne.

minimalistyczna sypialnia z efektownym żyrandolem
Dziś w wystroju wnętrz stawia się nie tylko na funkcjonalność oraz szeroko pojętą uniwersalność – tak popularne dziś za sprawą stylu skandynawskiego | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wytworne lampy wiszące

Z kolei już lampy wiszące MAXLIGHT to prawdziwa uczta dla oczu. Często są to wytworne kompozycje o bogatych zdobieniach, nawiązujące nieco do ekskluzywności luksusowych rezydencji. Dominują rozwiązania o jasnej kolorystyce w połączeniu ze szklanymi kryształkami. Mimo niekłamanej wytworności – projektanci z MAXLIGHT potrafią sprawnie operować tą stylistyką. Nie dochodzi do przeładowania elementami zdobniczymi. Wszystkie propozycje lamp MAXLIGHT to wysmakowane kompozycje o niekłamanym uroku. Można pokusić się o stwierdzenie, że są to propozycje utrzymane w stylu glamour. Żyrandole, plafony i inne ambitne pomysły – to wszystko pokazuje jasno, że mamy do czynienia z dostawcą wysokiej klasy.

Minimalistyczne kinkiety i oświetlenie punktowe

Lampy wiszące to nie wszystko, co ma do zaproponowania MAXLIGHT. Oferta została skonstruowana kompleksowo, tak więc w obszernym katalogu lamp tego producenta znajdziemy nie tylko oświetlenie sufitowe do większych pomieszczeń. Dyskretne kinkiety, wykorzystujące tradycyjną formę klosza, zwężającego się ku górze – cieszą oko dystyngowanym połączeniem czerni i złotego wykończenia wewnątrz.

Oferta lamp MAXLIGHT dostępna tutaj https://www.elampy.pl/250-max-light to także funkcjonalne oświetlenie punktowe, które doskonale sprawdzi się w łazience, nad kuchenką lub nawet w garażu.

Lampy MAXLIGHT wykorzystują technologię LED

Istotną częścią filozofii marki MAXLIGHT jest możliwie daleko posunięta troska o ekologię oraz innowacyjność. Przekłada się to na stosowanie wyłącznie nowoczesnych, trwałych i przyjaznych dla środowiska źródeł światła LED. Jest to rozwiązanie gwarantujące znacznie dłuższą żywotność takich żarówek, co niesie za sobą mniejszą ilość odpadów. Technologia LED to także o wiele mniejszy pobór mocy – skutkuje więc wyraźnymi oszczędnościami klientów.

Lampy MAXLIGHT i ich obecna pozycja na rynku to doskonały przykład na to, jak z niewielkiej inicjatywy może rozwinąć się sprawnie i dynamicznie działający biznes na skalę krajową. Wszystkie produkty tego dostawcy to celna odpowiedź na potrzeby dzisiejszego rynku oświetleniowego. Klienci szukają przede wszystkim rozwiązań nowoczesnych technologicznie oraz odpowiadających ich konkretnym gustom. Miłośnicy luksusu utrzymanego w zdrowych granicach na pewno będą co najmniej zaintrygowani tym, co ma do zaproponowania producent MAXLIGHT.


Materiał partnera zewnętrznego