Najlepsza dekoracja? Wspomnienia!

0
601
fotoobraz
Fotobrazami możemy nie tylko udekorować w sposób nieszablonowany własne mieszkanie, jest to także doskonały pomysł na prezent | fot.: stock.adobe.com

Chcemy pięknie mieszkać i nie ma nic w tym dziwnego. Szeroki asortyment sklepów meblowych i wnętrzarskich pozwala nam ozdabiać nasze cztery kąty w każdym możliwym stylu. Prowansalskim, skandynawskim, nowoczesnym a nawet orientalnym. Do wyboru, do koloru! Jednak czy mieszkania niczym z katalogu wyrażają nas w stu procentach? Niekoniecznie. Sprawmy, aby wnętrza naszych domów stały się wyjątkowe i nieszablonowe. Jak to zrobić? Udekorujmy mieszkania wspomnieniami!

Dekoracje bliskie sercu

Wakacje, rodzinne spotkania, niedzielne spacery czy beztroskie zabawy w ogrodzie… . Pstrykamy zdjęcia bez przerwy, a dzięki coraz lepszym aparatom wbudowanym w nasze smartfony, wychodzi nam to całkiem nieźle. I co potem? Krótka relacja na portalach społecznościowych i sporadyczne przeglądanie galerii w telefonie. Pora to zmienić! Niech uwiecznione przez nas wyjątkowe chwile ujrzą światło dzienne i cieszą nasze oczy każdego dnia. Wykorzystajmy zrobione przez nas fotografie do dekoracji naszych domów. Możliwości jest wiele.

Obrazy na płótnie niczym z paryskich galerii

Komody i regały zastawione zdjęciami w ramkach? Czemu nie. Ma to swój nieodparty urok. Jednak możemy pójść o krok dalej. Obrazy drukowane na płótnie z własnych fotografii, niczym w najlepszych galeriach sztuki. Dzięki rozwojowi techniki mamy możliwość stworzenia niepowtarzalnych dekoracji, w dowolnym formacie. Jedyne ograniczenia to nasza wyobraźnia i jakość posiadanych zdjęć – co w dobie rywalizujących ze sobą producentów smartfonów nie stanowi już problemu. Aby cieszyć się znacznych rozmiarów zdjęciami, już wcale nie musimy korzystać z usług artystów fotografików z profesjonalnym sprzętem.

Jest w czym wybierać

Na rynku znajdziemy wiele firm oferujących druk obrazów na płótnie, zgodny z preferencjami klienta. Ze względu na dużą konkurencję, ceny również są przystępne. Możemy zlecić wykonanie obrazu w dowolnym rozmiarze. Musimy jedynie przesłać dobrej jakości i odpowiednio wykadrowane zdjęcie, a fachowcy zajmą się już wszystkim sami. Do tego typu produkcji używane są specjalistyczne drukarki wielkoformatowe oraz wysokiej jakości płótna. Następnie po uzyskaniu wydruku, materiał jest naciągany na blejtramy. Zazwyczaj gotowy obraz jest wyposażany w wygodny haczyk do zawieszenia na ścianie, oczywiście jeśli jest take życzenia zamawiającego. W dostępnej ofercie znajdziemy kilka rodzajów fotoobrazów. Możemy zlecić przygotowanie pojedynczego obrazu składającego się z jednego zdjęcia. Wybrać kolaż kilku fotografii a nawet zamówić wydruk jednej fotografii na kilku płótnach – tworzących spójną całość. Główną zaletą drukowania obrazów na płótnie, jest wysoka estetyka ich wykonania. Dzięki zastosowaniu tkaniny, zdjęcia wyglądem przypominają dzieła mistrzów malarstwa.

Dla domu i nie tylko

Ile głów, tyle pomysłów na niepowtarzalny obraz na płótnie wykonany z własnych zdjęć. Fotobrazami możemy nie tylko udekorować w sposób nieszablonowany własne mieszkanie, jest to także doskonały pomysł na prezent. Zdjęcie wnuków dla ukochanej babci, czy wesoły kadr ze wspólnych wakacji z przyjaciółmi jako upominek na nowe mieszkanie. Taki prezent dany od serca ucieszy każdego.

MKA