Pojemniki na piasek i sól – przygotuj się na zimę

0
881
Pojemniki na piasek i sól
Z pomocą przychodzą nam pojemniki na piasek i sól, które pozwolą na utrzymanie kruszywa w odpowiedniej strukturze i stanie mimo panującej na zewnątrz temperaturze. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Każdego roku w okresie zimowym przychodzi nam posypywać solą i piaskiem tereny wokół domu czy firmy aby zabezpieczyć siebie oraz inne osoby przed ewentualnym poślizgnięciem i upadkiem. Z pomocą przychodzą nam pojemniki na piasek i sól, które pozwolą na utrzymanie kruszywa w odpowiedniej strukturze i stanie mimo panującej na zewnątrz temperaturze.

Pojemniki na piasek i sól – które wybrać, na co zwrócić uwagę podczas zakupu

Firma ECI z Kluczborka w dzisiejszym artykule podpowiada jakie pojemniki na piasek i sól będą odpowiednie do wykorzystania zarówno na terenie gospodarstwa domowego jak i firmy.

Pojemniki na piasek i sól: po pierwsze trwałość!

Nie ma nic ważniejszego jak trwałość materiału. Dobrej jakości pojemnik na piasek czy sól powinien służyć nie jeden, nie dwa sezony a co najmniej kilkanaście. Warto zatem wybrać model wykonany z twardego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego PE. Warto przy tym wspomnieć o wyglądzie, pojemniki powinny pasować do otoczenia. W przypadku tych które wykonane są z wspomnianego wcześniej tworzywa, dzięki produkcji poprzez specjalne odlewy – producent ma możliwość wykonania pojemnika według zaprojektowanego modelu. Klient może otrzymać zatem pojemnik na piasek i sól w stylu nowoczesnym, prezentującym się w dobry sposób. Nie jest tajemnicą, że wszystko co kupujemy musi dobrze wyglądać. Pojemniki z PE oferowane przez ECI takie właśnie są.

Trwałość koloru – równie ważna sprawa!

Dzisiejszy rynek zalany jest po brzegi tanimi rozwiązaniami które przypływają wraz z kontenerowcami z Chin. Między innymi pojemniki na piasek i sól, dostępne są na rynku Europejskim pochodzenia Chińskiego. Są łudząco podobne i delikatnie tańsze. Problem w tym, że po jednym sezonie, taki pojemnik wypadałoby odnowić – i to w całości, bowiem traci on kolory. Uszkodzenia mechaniczne to inna sprawa. Chińczyk = masówka. Polskie pojemniki na piasek i sól oferowane przez firmę ECI posiadają gwarancję kilkuletnią, a kolory nie płowieją, są trwałe przez lata.

Zastosowanie pojemników na piasek i sól

Pojemniki na piasek i sól stosowane są nie tylko przez gospodarstwa domowe czy firmy. Wykorzystują je również spółdzielnie mieszkaniowe, ośrodki sportowe oraz jednostki organizacyjne, firmy zajmujące się utrzymaniem czystości np. przy drogach publicznych i autostradach. Są rozstawiane w miejscach gdzie należy zadbać o bezpieczeństwo dla pieszych: podwórka, chodniki, skwery, parkingi, schody oraz inne miejsca użyteczności publicznej.

Firma ECI jako jedna z niewielu oferuje gwarancję 5 Lat na pojemniki na piasek i sól.


Materiał partnera zewnętrznego