Siatka na balkon

0
359
wysoki balkon siatka dla kota
Siatki zabezpieczające to najlepsza ochrona na balkonie dla twojego kota | fot.: materiał partnera

Jeżeli posiadacie swój własny balkon, dla wielu osób jesteście szczęściarzami, ale na pewno wiecie, że potrafi on sprawiać również wiele problemów i obowiązków. Najwięcej wiedzą na ten temat właściciele kotów. To zwierzęta domowe, kochane przez wielu z nas, ale trzeba o nie dbać na każdym kroku. Te małe, zwinne zwierzątka potrzebują naszej ochrony. Jeśli posiadacie kota i balkon, dobrze jest zabezpieczyć balkon przed ewentualnym wyskoczeniem kota. Najlepiej sprawdzi się do tego siatka na balkon.

Siatki zabezpieczające to najlepsza ochrona na balkonie dla twojego kota. Bez obaw będzie mógł wyjść na balkon, spędzić tam czas razem z Tobą, a Ty nie będziesz się o niego martwić. Siatka na balkon zabezpiecza go również na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Teren balkonu jest dzięki niej całkowicie zabezpieczony, a co więcej – wciąż wygląda ładnie i estetycznie. Proponujemy siatki, które służą i pięknie wyglądają. Dzięki nim Ty i twój pupil spokojnie spędzicie czas na świeżym powietrzu. Montaż siatki to właściwie bezpośrednie wyrażenie tego, jak kochamy nasze koty i jak bardzo o nie dbamy. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaka siatka będzie dla Ciebie najlepsza – skorzystaj z darmowej wyceny na naszej stronie. Wystarczy pozostawić dane do kontaktu oraz opisać czego dokładnie potrzebujesz. Najlepiej także, jeśli pozostawisz zdjęcie swojego balkonu. Co ważne – montaż większości siatek nie wymaga specjalnego wiercenia. Częstą obawą są właśnie ewentualne zniszczenia na balkonach. Specjalne zaczepy sprawiają, że nie musimy bać się o niszczenie balkonu. To bezpieczeństwo dla naszych kotów i dla nas. Jest to jeden ze środków bezpieczeństwa – nie powinniśmy zapominać na przykład o zamykaniu okien, które nie są zabezpieczone żadną siatką.

Jakie mogą być siatki ochronne

Koty to nie jedyne zmartwienie na balkonie. Oczywiście, właściciele tych czworonogów powinni zadbać o taką siatkę, ale jeśli nie mamy kota – możemy zaopatrzyć się w inne siatki na balkon. Jest ich wiele rodzajów, mają różne zalety i właściwości. Wiele osób poszukuje siatek, które ochronią balkony przez ptakami. Te często pozostawiają po krótkiej wizycie nieprzyjemności, które musimy sprzątać. Można zaopatrzyć się w specjalne siatki na różne rodzaje ptaków. Oferujemy również takie siatki jak: 

  • siatki na gołębie – mają dość szeroką kratkę, dzięki której są mniej widoczne na balkonie. Są odporne na te duże ptaki, materiał, z którego są wykonane ich nie rani, ale sprawia, że nie mogą dostać się na nasz balkon. 
  • siatki na wróble – te siatki często montowane są na balkonach i tarasach. Mają mniejszą kratkę tak, aby wróble nie mogły dostać się na balkon, a co gorsze do wnętrza naszego domu
  • siatki na jaskółki – z najdrobniejszą siatką, która ochrania nasz balkon przed jaskółkami 
  • kolce na ptaki – zabezpieczają balkon lub taras przed siadaniem na nim wszelkich ptaków. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemności, jakie często te pozostawiają po sobie na naszych parapetach i nie tylko.

Siatka ochronna na Twój balkon

Montaż siatki jest bardzo prosty. Taką siatkę wykonuje się z polietylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością, dzięki czemu balkony są jak najbardziej bezpieczne. Takie siatki można także zamontować na niektóre tarasy. Jest ona odporna na wiele zniszczeń, a także na temperaturę. Zabezpieczenie wytrzyma zarówno mrozy, jak i upały, dzięki czemu można spokojnie korzystać z niej przez cały rok. Kwestia montażu jest załatwiana przez profesjonalistów, którzy sprawnie zamontują wszystkie możliwe siatki na balkon.

Materiał partnera