Boże Ciało w Beskidzkim SPA

0
451
Beskidy
Beskidy to świetny sposób na spędzenie długiego weekendu | fot.: stock.adobe.com

Szukasz miejsca do odpoczynku w Boże Ciało? Beskidzkie SPA to idealne miejsce dla Ciebie. Sieć pięciogwiazdkowych hoteli zapewnia standard na najwyższym poziomie. W Beskidzkim Spa wypoczniesz jak nigdy dotąd. Ciekawe lokalizacje placówek oraz wspaniałe widoki dostarczą niezapomnianych wrażeń. Zostań jednym z zadowolonych klientów Beskidzkiego SPA i odwiedź nas w Boże Ciało! Sieć kurortów stworzona z Hotelu SPA Beskidy, Hotelu SPA Śląsk oraz Hotelu Ustroń to jedne to hotele na najwyższym poziomie.

SPA w Beskidach

Sieć hoteli oferuje dla swoich klientów niezapomniane doznania wypoczynkowe. W obiektach Hotel SPA Beskidy oraz Hotel SPA Śląsk klient hotelu otrzymuje do dyspozycji saunę suchą i mokrą, basen z przeciwprądem, jacuzzi oraz bicze wodne. SPA oferuje również dla swoich klientów różne zabiegi zdrowotne oraz odprężające. Pobyt w Beskidzkim SPA zdecydowanie poprawi Twoje samopoczucie oraz uwolni w Twoim organizmie pozytywne emocje. Beskidzkie SPA jest do Państwa dyspozycji również w Boże Ciało.

Kuchnia w sieci kurortów Belweder

Nasze hotele oferują gościom swoją własną kuchnię, również w Boże Ciało. Potrawy przyrządzane są z najwyższą dokładnością i starannością przy wykorzystaniu produktów o najwyższej jakości. W trosce o klientów potrawy są przygotowywane zawsze z najświeższych składników, aby ich smak oraz aromat był jak najlepszy. Dzięki wykwintnej kuchni, eleganckiemu wnętrzu oraz profesjonalnej i miłej obsłudze nasze restauracje idealnie nadają się do organizacji przyjęć nawet do 200 osób. Organizujemy również mniejsze przyjęcia, spotkania biznesowe, bankiety, uroczyste bale, a także romantyczne kolacje przy świecach.

Sale konferencyjne w Hotelach Belweder

Hotel Konferencyjny Ustroń w Górach Beskidu Śląskiego to jedno z najlepszych tego typu miejsc pozwalających na organizację spotkań firmowych, konferencji oraz innych wydarzeń biznesowych. Obsługa hotelowa zadba o obsługę organizatorów wraz z gośćmi na najwyższym poziomie, co pozwoli odnieść lepsze odczucia ze spotkań biznesowych. Specjalnie przygotowane sale w pełni wyposażone do przeprowadzania konferencji zawsze odtworzą idealny nastrój firmowych wydarzeń. Jest to idealne rozwiązanie dla firm działających na Śląsku i nie tylko.

Strategiczne miejsca i piękne widoki

Każdy z Hoteli sieci belweder położony jest w niepowtarzalnym miejscu, z widokiem na piękno natury. Pozwalają one odpocząć od codziennego zgiełku, a także przyswoić jak najwięcej walorów, które oferuje nam natura. Każdy z kurortów jest położony w strategicznych miejscach, dzięki czemu odległość do najciekawszych atrakcji jest niewielka, co pozwala na bezproblemowe zwiedzanie piękna Beskidów Śląskich.

Sieć kurortów Beskidy, Śląsk oraz Ustroń to bez dwóch zdań najlepszy sposób na wypoczynek w Boże Ciało na Śląsku, ale i w Polsce. Więcej informacji odnośnie hoteli, a także rezerwacji biletów znajdziesz pod adresem http://hotelbelweder.pl/.

Materiał partnera