Jak odpocząć od zgiełku miasta? Spędź weekend w luksusowym apartamencie w Trzęsaczu!

0
540
Zachód słońca nad morzem bałtyckim w Trzęsaczu, Polska, Trz
Cisza i spokój to współcześnie bardzo pożądane cechy. W natłoku pracy i dużej dynamice życia coraz częściej poszukujemy miejsc, w których można odpocząć i zaznać odrobiny relaksu | fot.: stock.adobe.com

Zgiełk, tłum, nieustanny ruch – to cechy każdego większego miasta. Na dłuższą metę są niezwykle męczące. Nie dziwi więc popularność krótkich, często weekendowych wyjazdów. Są one idealnym sposobem na szybką regenerację i odpoczynek. W tym artykule pokażemy Ci wyjątkowe miejsca – urokliwe apartamenty i pokoje Trzęsacz.

Woda, piasek i cisza

Cisza i spokój to współcześnie bardzo pożądane cechy. W natłoku pracy i dużej dynamice życia coraz częściej poszukujemy miejsc, w których można odpocząć i zaznać odrobiny relaksu. Dlatego właśnie, tak popularne stały się weekendowe, krótkie wypady. Nie wymagają brania dłuższego urlopu i są stosunkowo łatwe w organizacji. Jedyną kwestią jest podjęcie decyzji, gdzie chcemy spędzić ten czas.

Kierunkiem, który zdaje się idealny na taki odpoczynek jest morze. Leżenie na plaży, korzystanie z nadmorskich atrakcji, a jest ich coraz więcej i są bardzo zróżnicowane, kosztowanie lokalnego jedzenia, czy zwiedzanie okolicy – brzmi doskonale. Właśnie w ten sposób możemy spędzić czas w magicznym Trzęsaczu. Ta malutka nadmorska miejscowość leżąca w powiecie gryfickim, oferuje wspaniałe atrakcje oraz miejsca warte zobaczenia, np. takie jak plaża z kolorowymi kamykami, kolejka wąskotorowa z Gryfic do Niechorza, czy ruiny średniowiecznego kościoła. Możemy również skorzystać z atrakcji, które oferują nam hotele: wyróżniające się pokoje i apartamenty Trzęsacz.

Pokoje – Trzęsacz

Nie ukrywajmy, jeden z ważniejszych aspektów, dla niektórych nawet najważniejszy, to odpowiedni wybór miejsca do spania, czyli hotelu. Związane jest to z poczuciem bezpieczeństwa, komfortu oraz wygodą. W Trzęsaczu wyróżniającym się hotelem spośród innych jest zlokalizowana bezpośrednio przy plaży – bo tylko 100 m od morza – Villa Hoff Wellness&Spa. To znane miejsce wśród polskich i zagranicznych turystów. Hotel z ekskluzywną restauracją połączony ze SPA zachęca dodatkowo swoimi pokojami oraz apartamentami.

Pokoje w Villi Hoff dzielą się na standardowe oraz wersje lux. Różnią się przede wszystkim wielkością. Pierwsze mają od 11 do 16m2, te drugie sięgają już 20m2. Pokój w wersji lux posiada dwie części: oddzielną sypialnie oraz dodatkową strefę wypoczynkową. Opcje te pozwalają na lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb gości, np. parze z dwójką dzieci ze względu na większą przestrzeń, bardziej polecana jest wersja lux. W ofercie Villi Hoff znajdują się także apartamenty Trzęsacz.

Restauracja, SPA i Apartamenty – Trzęsacz

Apartamenty w Villi Hoff w Trzęsaczu to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie luksus, dużą prywatność i wyjątkowe wygody. Stanowią tzw. wyższą klasę noclegów. W środku możemy korzystać m.in. z szerokiego łoża małżeńskiego oraz sporej strefy wypoczynkowej. Do dyspozycji gości w pokoju znajduje się specjalny sejf, w którym można schować pieniądze, czy cenne rzeczy. Podczas weekendowego wypadu posiadamy ograniczoną ilość czasu. Dlatego dobrze jest, gdy mamy niemal wszystko w jednym miejscu lub w najbliższej okolicy. O czym mowa? Np. o ofercie jedzeniowej.

Aktualnie hotele bardzo często posiadają także swoje restauracje – te z kolei nierzadko są zresztą ich wizytówkami. Restauracja Salmon by Villa Hoff wyróżnia się jakością potraw. Serwowane jedzenie jest tam lokalne, wysokogatunkowe i produkowane bez sztucznych półproduktów. Do tego hotelu przyciąga również SPA&Wellness razem z gabinetami masażu, kosmetycznymi zabiegami oraz zabiegami SPA. To miejsce samo w sobie może być celem przyjazdu na weekend, np. właśnie do Trzęsacza. Nadmorskie miejscowości takimi właśnie atrakcjami skutecznie przyciągają zapracowanych lub po prostu chcących odpocząć. To wszystko urozmaicone morzem, piaskiem i słońcem sugeruje solidny weekendowy relaks.

Materiał partnera