Huawei Band 4: 2 minutowy przegląd

0
657
smart band
Huawei Band 4 uderza o piękniejszą inteligentną opaskę na rynku | fot.: stock.adobe.com

Opaska Huawei Band 4 stanowi połączenie długiej linii monitorów sprawności fizycznej Huawei.

Kompilacja: Huawei Band 4 uderza o piękniejszą inteligentną opaskę na rynku. Dostępne kolory do wyboru są umiarkowanie bardziej atrakcyjne niż te proponowane przez dodatkowe marki. Masz brązowo-żółty kolor Sunrise, Sakura Pink i plumbago Black. Jeśli kupiłeś Huawei P30 Pro w brązowo-żółtym Sunrise, ten, który mamy, stworzy dla niego kompletną parę.

Nie jest to jednak najbardziej beztroska na rynku. około 24g, pozuje na dużym blacie Honor Band 5 i Mi Band 4 w warunkach wagi. Moim zdaniem nie jest to nieuchronnie trudne, ponieważ prawie nie zauważam, że jest aktywne.

Tym, co sprawia, że ​​Huawei Band 4 jest naprawdę atrakcyjny, jest jego pomarszczony kwadratowy design. Jest pod każdym względem ergonomiczny i wygląda doskonale, niezależnie od rozmiaru stawu nadgarstka. Jego umiarkowany „przycisk dotykowy” – najlepiej mówiąc – oddaje ogólny wygląd.

Wyświetlacz: Huawei Band 4 ma najbardziej chwalebne wyświetlacze na rynku, choć jest to ekran TFT i akceptuje niską rozdzielczość.

Ekran wyświetla więcej niż kilka pikseli, tworząc w ten sposób ikony, które są bardziej rozpikselowane niż te w Honor Band 5 i Mi Band 4. Pomimo tego niedociągnięcia, teksty są jasne, a obrazy/ikony żywe i kolorowe. Jest też genialny; ma 5 pasków regulacji poziomu jasności, a nawet opcję automatycznego zmniejszania jasności w nocy. Z punktu widzenia oprogramowania dowiaduję się, że jest to naprawdę sprytny sposób na utrzymanie żywotności baterii.

Bateria: Taktowanie baterii to najbardziej zawodny punkt w Huawei Band 4. Chociaż jest podłączony i ma pełną jasność, jego bateria 91 mAh – w trybie uśpienia – wytrzymała zaledwie 9 dni. Przy średnim lub dużym obciążeniu podczas gry Ring Fit wskaźnik wyładowania baterii wynosił około 4% na godzinę. Teoretycznie, jeśli będę używał tego bez końca w ciągu dnia na takim samym poziomie działania, jego żywotność baterii wydłuży się nieco dłużej niż w ciągu dnia.

Funkcje: Huawei Band 4 oferuje niezłą liczbę ustawień wysiłku fizycznego i dodatkowe funkcje, takie jak monitor tętna i Find Phone. Jako zakup, inteligentna opaska, proponowane przez nią funkcje sprawności fizycznej powinny być traktowane jako najwyższy priorytet.

Podłącz i ładuj: na tej inteligentnej opasce Huawei zdecydował się odciąć od używania bobów do ładowania. Stwarza to całkowite wrażenie, ponieważ dodanie oddzielnej ładowarki do zegarka może być nieco niezręczne dla kilku osób. Na szczęście będziesz mógł łatwo zdjąć pasek i zhakować go do ładowarki smartfona lub komputera PC/Mac.

Cena: Huawei Band 4 proponuje średnią ilość cech w logicznej cenie. Naprawdę chciałbym, aby Huawei uwierzył w niewielkie podniesienie kosztów, aby uczynić go jeszcze bardziej konkurencyjnym na rynku.

Materiał partnera