Huawei Grudzień 2021

0
738
trening smart band słuchawki
Huawei Free Buds 4 to obiecujące bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth | fot.: stock.adobe.com

Huawei wprowadza nowy modny ruch Huawei Grudzień 2021, który oferuje do 50% zniżki na wybrane artykuły z darmowymi prezentami. Teraz możesz kupić swój ulubiony produkt w promocyjnych cenach oraz otrzymać prezenty. To złoty czas, by traktować siebie, swoją rodzinę i przyjaciół. Zainwestujesz i zdobędziesz miskę prezentów. Ciesz się niesamowitym grudniem z Huawei, niesamowitymi rabatami na wybrane produkty. Kliknij w link i zobacz dostępne oferty.

Huawei mate book d 14 to kolejna zaawansowana produkcja Huawei. Posiada wbudowany czujnik skanera linii papilarnych. Opakowanie tego produktu zawiera bezprzewodową mysz Bluetooth. Opieka Huawei i karta gwarancyjna są również dostępne z tym produktem w obniżonej cenie. W centrum uwagi jest ładny, stylowy, lekki i wszechstronny projekt. Najlepiej używany do pracy biurowej i może pomóc również w nauce.

Huawei Free Buds 4 to obiecujące bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth, idealne do redukcji szumów i zapewniające większy komfort nawet w hałasie. Możesz słuchać rozmów telefonicznych i muzyki. Kabel umożliwia szybkie ładowanie, wystarczy około 15 minut przy pojemności odtwarzania 2,5. Wkładki douszne można łatwo dopasować do ucha.

Kolejny zaawansowany produkt Huawei Watch Fit oferował oferty, które najlepiej sprawdzają się w szybkich i efektywnych trybach treningu i umożliwiają samodzielne rozpoczęcie planu fitness. Poprowadzi Cię również przez tryby o wysokiej intensywności i jogę.

Huawei mate book x pro nadal przesuwa granice ultracienkich i w pełni funkcjonalnych notebooków. Ma wciągający 13,9-calowy ekran dotykowy 3K o 91% współczynniku dotyku ekranu do klawiatury, tylko 0,57 cala grubości, a waga to tylko 2,93 funta. Umożliwia użytkownikom włączenie notebooka z pełną tożsamością i dostępem do pulpitu w mniej niż 8 sekund. Obsługuje do 10 punktów wejściowych, jest bardzo responsywny i obsługuje gesty wielodotykowe do powiększania. Poczwórne głośniki w mate book x pro zawierają głośnik niskotonowy i głośnik wysokotonowy z każdej strony, co zapewnia bogatszy dźwięk. Dostajesz dwa porty USB-C i gniazdo audio 3,5 mm po lewej stronie i jedno pełnowymiarowe USB-A po prawej stronie. Co więcej, dzięki tej ofercie możesz uzyskać produkty ze zniżką. Pospiesz się, aby kupić zaawansowane technologicznie produkty Huawei.

Wymienione pozycje ogólne to niektóre z przecenionych produktów; ta promocja opiera się na różnych wydarzeniach, ekscytujących niespodziankach i możesz otrzymać kupon z tymi ofertami. Kliknij na wspomniany link, aby zobaczyć przecenione produkty.

Materiał partnera