Huawei Band 4 pro

0
699
smart band
Ta opaska zarejestruje Twoje kroki, tętno i przeanalizuje godziny snu. To godny produkt końcowy dla sportowców | fot.: stock.adobe.com

W naszym rutynowym życiu tak oddaliśmy się rutynie pracy, że zignorowaliśmy nasze zdrowie i kondycję. Powinniśmy pilnować naszego stanu zdrowia. Ponadto nie ma potrzeby zbyt częstej wizyty u lekarza; z powodu Huawei Band 4 pro. Możesz więc kupić opaskę fitness w bardzo niskiej cenie ze wszystkimi najlepszymi funkcjami. To naprawdę popularny produkt na rynku, szczególnie ze względu na jego przyjazną dla kieszeni stawkę. Opaska jest wyposażona w oszałamiający ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 0,95 cala o świetnych kolorach, zapewniający doskonałe wrażenia wizualne.

Ta opaska zarejestruje Twoje kroki, tętno i przeanalizuje godziny snu. To godny produkt końcowy dla sportowców. Zespół jest trudny do odczytania w świetle słonecznym, choć dobrze jest komuś podarować.

Posiada funkcję obliczania kalorii, czy; na siłowni lub w domu. Żywotność baterii jest zbyt wyjątkowa, nie wymaga ładowarki, ponieważ opaska ma tyczkę USB wykonaną w stylu, który jest naprawdę uwielbiany przez wszystkich klientów.

Zdrowy sen jest podstawą zdrowego życia; Huawei truesleep 2.0 śledzi tętno podczas snu, aby zidentyfikować cztery fazy i przeanalizować jakość snu. Ponadto to urządzenie może zidentyfikować 6 rodzajów problemów ze snem i dać autentyczne rozwiązanie dla lepszego snu. Możesz również pobrać aplikację zdrowotną Huawei, aby uzyskać lepsze regulacje. Żywotność baterii wynosi od 7 do 12 dni, a naładowanie w ciągu 100 minut.

Opaska Huawei to rodzaj inteligentnej bransoletki wykonanej z gumy i plastiku z dotykowym ekranem LED. Dostępny w 3 różnych kolorach: czarnym, różowym i czerwonym. nie ma potrzeby dołączania telefonu komórkowego do opaski, jeśli nie masz telefonu, nadal możesz go używać do śledzenia kroków, bicia serca, a te liczby można zapisać w celu późniejszego sprawdzenia. Z drugiej strony, podłączając do niego telefon, możesz zobaczyć powiadomienia na diodach LED, gdy się pojawią.

Posiada również obsługę GPS, po połączeniu opaski z telefonem możesz później wyświetlić ją na mapie. I wdzięczność dla profesjonalistów za wprowadzenie nowej funkcji, dzięki której można śledzić poziom saturacji krwi, która ocenia dopływ tlenu do krwi.

 Równie wygodne jest noszenie opaski przez cały dzień bez wysypki lub jakichkolwiek obrażeń. Opaska nie wydaje żadnego dźwięku ani hałasu, z wyjątkiem wibracji. Podobnie, gdy ładowanie spadnie poniżej 10 procent, powiadomi Cię wibracją.

Opaska ma wodoodporność wynoszącą 50 metrów, ale można ją zakładać podczas mycia rąk, w deszczu, ale nie należy jej nosić pod prysznicem, pływać lub w ekstremalnie gorącym klimacie.

Jedna rzecz, o której warto pamiętać, nie jest urządzeniem diagnostycznym do zapobiegania, leczenia lub leczenia jakiejkolwiek choroby, a wszystkie powyższe funkcje służą wyłącznie do osobistego monitorowania.

Materiał partnera