Huawei Fit Watch

0
475
kobieta jogging smart band
Podobnie jak inne inteligentne zegarki, zegarek Fit działa na lite OS | fot.: stock.adobe.com

Najnowszy zegarek do noszenia Huawei to monitor fitness z kilkoma wirtualnymi treningami fitness i śledzeniem szeregu aktywności. Zewnętrzna metalowa obudowa Huawei Fit Watch

Dostępna w kolorze czarnym, srebrnym i różowego złota, a silikonowy pasek jest dostępny w kolorze grafitowym, miętowym, pomarańczowym i różowym.

Jego waga to około 12g, dzięki czemu jest lekki i z łatwością mieści się na nadgarstku. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu lub chcesz poćwiczyć w domu, ten zegarek jest dla Ciebie idealny. Zegarek Huawei może pochwalić się prostokątnym, zakrzywionym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,64 cala, o rozdzielczości 280 x 456 i współczynniku ekranu do obudowy wynoszącym 70%. Daje jasne i dobre kontrasty kolorystyczne, pod bezpośrednim działaniem promieni słonecznych można uzyskać lekkie olśnienie.

Posiada również wodoodporność 5atm; możesz go nosić podczas mycia rąk. Aby sterować zegarkiem, masz jeden ręczny przycisk po prawej stronie, a resztę przesuwając po twarzy ekranu dotykowego.

Podobnie jak inne inteligentne zegarki, zegarek Fit działa na lite OS. Nawigacja jest łatwa, a funkcje są rozplanowane. Możesz zsynchronizować zegarek, aby odbierać połączenia telefoniczne, alarmy i pogodę. Ten zegarek może sterować odtwarzaniem muzyki w telefonie. Zegarek oferuje 11 szczegółowych wbudowanych opcji śledzenia treningu, w tym chodzenie, bieganie, pływanie, jazdę na rowerze i trening eliptyczny, a także możliwość dodania ponad 90 niestandardowych. Należą do nich joga, spinning, hiit i taniec brzucha. Chociaż animacja na ekranie jest łatwa do naśladowania, a zegarek wibruje, aby poinformować Cię, kiedy każdy zestaw ruchów zaczyna się i kończy. Niektóre dłuższe treningi po prostu powtarzają się w cyklu.

Posiada również algorytm śledzenia stresu, w ramach którego sprawdza monitorowanie tętna w celu wykrycia, czy stres fizycznie wpływa na serce, a jeśli tak, sugeruje ćwiczenia oddechowe, które pomagają regulować organizm. Ta funkcja może pomóc w monitorowaniu stresu i zaleca jego zmniejszenie.

Ten zegarek jest również zdolny do wykrywania nasycenia tlenem. Jest to przydatne podczas aktywności, takich jak wędrówki. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności z oddychaniem, urządzenie poinformuje Cię o konieczności odpoczynku, jeśli zajdzie taka potrzeba.

GPS w zegarku zapewnia dokładne śledzenie tras i zapewnia średnie tempo, spalone kalorie i maksymalne tętno podczas treningu. Posiada ścieżkę snu, która zapewnia podział na sen lekki, sen głęboki i analizę za pomocą czujnika spo2.

Materiał partnera