Przedsprzedaż Huawei P50 Series

0
528
dziewczyna smartfon
Te nowe smartfony, które mają wzmocnić słynną serię p, można teraz kupić w przedsprzedaży | fot.: materiał partnera

W całym kraju ruszyła wreszcie najbardziej oczekiwana przedsprzedaż Huawei p50 series. Seria p Huawei zawsze była smartfonem zorientowanym na aparat, który zaskakuje swoich klientów funkcjami aparatu i obiektywem aparatu. Są połączeniem chipsetu kirin 9000 i snapdragon 888. Technologia, specyfikacje i funkcje urządzeń są więcej niż wystarczające, aby zapewnić Ci komfort. Te nowe smartfony, które mają wzmocnić słynną serię p, można teraz kupić w przedsprzedaży. W przedsprzedaży możesz skorzystać z darmowych pączków Huawei 4 z p50 pro, a z p50 pocket oferuje darmową szminkę do pączków.

Huawei p50 pro to najlepszy smartfon z aparatem na rynku, a kieszeń Huawei p50 to nowa składana marka, która jest już dostępna w atrakcyjnej przedsprzedaży. Seria p Huawei zawsze była określana jako reprezentująca szczyt modernizacji fotografii mobilnej, pomagając użytkownikom uchwycić ich życie na zdjęciach. Ekran o przekątnej 6,6 cala został specjalnie dostrojony, aby pokazać Ci realistyczny świat. Obsługuje częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz i częstotliwość próbkowania dotykowego 300 Hz, zapewniając płynne wrażenia podczas oglądania. Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz jest dostępna dla dedykowanych aplikacji i scenariuszy. Składa się z IP68 odpornego na zachlapanie, wodę i kurz. Mieszcząc duży ekran i baterię w gęstej obudowie, Huawei p50 pro jest lżejszy i dobrze leży w dłoni. Na wyświetlaczu ma gładkie krawędzie; długość przekątnej ekranu zewnętrznego wynosi 6,6 cala mierzona zgodnie ze standardowym prostokątem.

Rozłóż kieszeń Huawei p50 na 6,9-calowy składany wyświetlacz OLED 2790 x 1188, oferujący częstotliwość odświeżania 120 Hz, powłokę antyrefleksyjną. Huawei twierdzi również, że składany ma autorski zawias, który po złożeniu pozwala na konstrukcję z zerową szczeliną. Najnowszy składany Huawei jest zasilany przez Snapdragon 888 4G SoC, który jest najszybszym flagowym układem Snapdragon. Mówiąc dokładniej, oferuje 40-megapikselowy aparat główny, 13-megapikselowy ultraszerokokątny aparat z polem widzenia 120 stopni i 32-megapikselowy czujnik superspektralny. Aparat o rozdzielczości 10,7 megapiksela w centralnie zamontowanym wzorze dziurkacza obsługuje selfie. Ale możesz także użyć zewnętrznego wyświetlacza do robienia selfie za pomocą tylnych aparatów. Ten smartfon wystarczy, aby wykonać niemal każde zadanie i zagrać w najbardziej zaawansowane gry. Akumulator o pojemności 4000 mAh utrzymuje światła, a okrągła obudowa kieszeni p50 zawiera potrójny system tylnych kamer.

Materiał partnera