Infuzja tlenowa – odmładzająca kuracja, którą pokochały nawet gwiazdy światowego formatu

0
470
Infuzja tlenowa
Zabieg infuzji tlenowej jest to nic innego, jak jedna z najnowocześniejszych metod odmładzania | fot.: stock.adobe.com

W dzisiejszych czasach każdemu zależy, aby czuć się młodo i pięknie niezależnie od swojego wieku. Niestety jak powszechnie wiadomo, wraz z upływem lat kondycja naszej skóry w sposób znaczący się zmienia. Zaczynamy tracić naturalny kolagen oraz elastynę. Natomiast warto wiedzieć, że również w takim przypadku jest możliwość poprawy jakości swojej skóry, a co za tym idzie, również swojego ogólnego wyglądu. Do jednego z takich zabiegów można z całą pewnością zaliczyć nic innego, jak infuzję tlenową. Infuzja tlenowa jest to zabieg, który z całą pewnością będzie w stanie w pełni usatysfakcjonować nawet tych najbardziej wymagających pacjentów. 

Czym jest zabieg infuzji tlenowej?

Zabieg infuzji tlenowej jest to nic innego, jak jedna z najnowocześniejszych metod odmładzania. Zabieg ten charakteryzuje się tym, że podczas jego stosowania zostaje wykorzystane wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem. Opiera się on na technologii hiperbarycznej, dzięki której istnieje dostarczenie naszej skórze różnorodnych witamin, składników mineralnych, ale również kwasu hialuronowego. To wszystko sprawia, że rezultaty przeprowadzenia tego zabiegu są widoczne niemal natychmiast. 

Infuzja tlenowa efekty

  • redukcja zmarszczek,
  • poprawa jędrności skóry,
  • zwiększona produkcja kolagenu,
  • zwiększona produkcja elastyny,
  • promienny wygląd skóry.
  • Takie zabiegi odmładzające z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ z rozwiązania takiego płynie wiele wymiernych korzyści. 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu?

Otóż, jeżeli chodzi o przeciwwskazania odnośnie przeprowadzenia takiego zabiegu to można do nich przede wszystkim zaliczyć następujące kwestie: okres ciąży, okres karmienia piersią, występowanie infekcji grzybiczej skóry, występowanie infekcji bakteryjnej skóry, występowanie infekcji wirusowej skóry, występowanie nowotworu, borykanie się z problemem zbyt wysokiego nadciśnienia tętniczego, stosowanie niektórych leków, nadmierne spożywanie wyrobów alkoholowych, nadmierne palenie wyrobów tytoniowych, ale również borykanie z problemem zakrzepicy żylnej oraz chorobami serca. Dlatego posiadając jedne z tych przeciwwskazań powinniśmy odstąpić od wykonania zabiegu, aby nie narazić się na różnorodne skutki uboczne. Zabieg ten jest oczywiście w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia, aczkolwiek trzeba pamiętać, aby stosować się do wszystkich zaleceń i jeżeli zabieg ten nie jest dla nas to nie powinniśmy się na niego decydować. 

Podsumowanie

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak dlatego, gdyż mamy możliwość dzięki nim w odpowiedni sposób poprawić swój wygląd i czuć się komfortowo sami ze sobą. W dzisiejszych czasach każdemu zależy, aby czuć się młodo i pięknie niezależnie od swojego wieku. Niestety jak powszechnie wiadomo, wraz z upływem lat kondycja naszej skóry w sposób znaczący się zmienia. Zaczynamy tracić naturalny kolagen oraz elastynę. Natomiast warto wiedzieć, że również w takim przypadku jest możliwość poprawy jakości swojej skóry, a co za tym idzie, również swojego ogólnego wyglądu. 

SKA