Odżywki do rzęs – Xlash Eyelash vs EleverLash

0
532
młoda kobieta odżywka do rzęs
Na tapetę weźmiemy dzisiaj serum Xlash Eyelash i porównamy ją z niezawodną EleverLash. Porównamy skład, stosowanie oraz efektywność | fot.: materiał partnera

Wybór odpowiedniej odżywki do rzęs jest istotny. Na to, czy wybierzemy daną odżywkę ma wpływ wiele czynników. Na tapetę weźmiemy dzisiaj serum Xlash Eyelash i porównamy ją z niezawodną EleverLash. Porównamy skład, stosowanie oraz efektywność.

Serum Xlash Eyelash – skład

Główną zaletą Xlash jest bardzo naturalny skład. Wykorzystanie esencji z liści Folium Isatidis wpływa znacznie na przyciemnienie i pogrubienie rzęs. W składzie znajdują się także wyciąg z koralowca, ziela Cacumen Platycladi czy Fructus Chebulae. Kombinacja tych substancji ma wpływać odbudowująco na cebulki włosów oraz pobudzać ich wzrost. Nadać mi ciemniejszej barwy. Istotną różnicą w składzie pomiędzy Xlash, a EleverLash jest bimatoporost oraz peptyd. Obie te substancje są niezwykle aktywne. Ich działania nie da się porównać z naturalnymi preparatami. Dzięki nim EleverLash jest tak bardzo skuteczna.

Stosowanie odżywek – efekty Xlash i EleverLash

Obie odżywki stosuje się prawie identycznie. Nakłada się je na dokładnie oczyszczone rzęsy. Ważne jest także, aby były one osuszone. Xlash i EL posiadają pędzelek, który umożliwia łatwiejszą aplikację produktu. Pędzelkiem nakładasz jedną warstwę produktu po linii rzęs. Zaleca się stosowanie odżywek wieczorem. Przez całą noc serum działa aktywnie i wzmacnia rzęsy. Odżywki stosuje się do momentu uzyskania zamierzonego efektu. Później należy tylko doraźnie aplikować kosmetyk. W ten sposób utrzymasz efekt na dłużej.

EleverLash polecana jest nawet osobą z delikatną skórą. Nie występują po niej reakcje alergiczne i nie wywołuje ona podrażnień. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o efektach oraz wydajności zajrzyj na https://eleverlashpoland.pl/blog/porownania/porownanie-odzywek-eleverlash-i-xlash/.

Ostateczne starcie — Xlash Eyelash vs EleverLash

Zarówno Xlash, jak i EL zapewnią Twoim rzęsą należytą pielęgnację. W przypadku pierwszego preparatu masz naturalny skład. Jednak na efekty trzeba czekać nieco dłużej. Istnieje także możliwość wystąpienia podrażnień. EleverLash to gwarancja efektu już po 2 tygodniach. Dodatkowo jest to bezpieczny produkt, który nie wywołuje reakcji alergicznych. Możesz go używać bez obaw o stan swojej skóry.

Materiał partnera