Trend „That Girl” – dieta, styl życia w stylu insta

0
632
dziewczyna z insta
Ten trend zachęca do dbania i zwracania większej uwagi na pielęgnację włosów, skóry i ciała. Zwiększa również świadomość własnego naturalnego piękna i uczy, jak podkreślać swoje mocne strony | fot.: stock.adobe.com

Łagodna pobudka o szóstej rano, szklanka ciepłej wody z cytryną, obowiązkowy iPad, siłownia albo joga i czytanie — to wszystko elementy estetyki That Girl, jednego z najpopularniejszych trendów w dzisiejszych mediach społecznościowych. Z lekkim przymrużeniem oka opisujemy, co należy zrobić, żeby wpisać się w trend z Insta.

Chcesz być bardziej produktywny i znaleźć wewnętrzną równowagę, ale nie wiesz od czego zacząć? Po pierwsze, musisz zdać sobie sprawę, że możesz być lepszą wersją siebie – jeśli chcesz. Ale pamiętaj, to musi być twoja decyzja, więc nie rób niczego z użyciem siły lub nacisku. Wszystko, co musisz zrobić, to zaplanować swoją transformację i wprowadzić plan w życie. Nie musisz robić tego z dnia na dzień, ale ustal limit czasowy, aby zacząć wprowadzać zmiany. Proste, prawda?

That Girl – dieta i treningi

Idea „tej dziewczyny” to życie, które celebrujemy w każdej chwili. Rutyna dziewczyny, która sprawi, że staniesz się najlepszą wersją siebie. Są treningi dla pięknego ciała, medytacja dla czystych umysłów, troskliwa pielęgnacja skóry oraz pożywne posiłki i koktajle bogate w witaminy. Dla kogoś, kto chce być „tamą dziewczyną”, nie ma wymówek, takich jak brak czasu lub pracy. Odpowiedzią na wszystko jest wczesne wstawanie. Trend „ta dziewczyna” również nie polega na robieniu czegoś pod presją innych. Jeśli nie czujesz tego stylu życia, nie będziesz zadowolony. Co ciekawe, kobiety kierujące tym trendem w Internecie to głównie młode dziewczyny, bez dzieci, partnerów, a nawet zwierząt domowych. 

That Girl – styl życia

„That Girl” stawia na klasykę i wygodę w ubiorze. Inspiracja francuską modą jest bezpieczna. Charakteryzuje się prostotą, użytecznością i klasą. Biały sweter w granatowe paski, rozkloszowane dżinsy, materiałowe spodnie i brytyjski trencz na chłodniejsze dni. Coco Chanel powiedział kiedyś: „prostota jest kluczem do elegancji”. Spróbuj urozmaicić klasyczną bazę własnymi elementami stylistycznymi, na przykład dodając biżuterię, kolorowe akcenty lub oryginalne dodatki. W ten sposób powoli wypracujesz niepowtarzalny wizerunek łączący klasykę z niepowtarzalną osobowością.

That Girl – makijaż

Kolejnym aspektem, który przyczynia się do czystego wyglądu, jest świeża, promienna, zadbana cera podkreślona wyrafinowanym wykończeniem. Czysty wygląd to przede wszystkim schludność. Osiągając takie wyniki, mamy więcej zaufania do naszej skóry, a nasza samoocena wzrośnie. Kto nie lubi tego uczucia? Zachęca nas również do coraz bardziej starannego dbania o siebie! Żaden makijaż nie jest modny w tym trendzie, ponieważ makijaż, w filozofii tej dziewczyny, jest tylko uzupełnieniem, a nie gwiazdą wieczoru. Powinna podkreślać nasze atrybuty: oczy, usta, kości policzkowe czy brwi – idealnie komponują się z fryzurą eksponującą twarz, pozwalając skupić się na tych obszarach. Efekt powinien być świeży, bezpretensjonalny i co najważniejsze naturalny. Staramy się podkreślać to, co w nas najlepsze, jednocześnie sprawiając, że czujemy się lepiej ze sobą. Ten trend zachęca do dbania i zwracania większej uwagi na pielęgnację włosów, skóry i ciała. Zwiększa również świadomość własnego naturalnego piękna i uczy, jak podkreślać swoje mocne strony.

RED