Odkryj zestawy LEGO dla fanów Spider-Mana!

0
613
klocki lego spiderman
Klocki LEGO to świetna zabawa dla osób w każdym wieku | fot.: materiał partnera

Niech pajęczy zmysł pomoże Ci świetnie się bawić. Jeśli jesteś fanem przygód człowieka-pająka, na pewno zachwycisz się unikalnymi zestawami LEGO Spider-Man. Oryginalne budowle, wieloelementowe zestawy i figurki zaprojektowane z dbałością o szczegóły zachwycają swoją formą oraz mocno rozwijają zdolności manualne. Wskocz więc do uniwersum Spider-Mana i zbuduj niezwykłe konstrukcje lub podaruj fanowi serii niezwykły prezent.

Świetna zabawa dla każdego

Klocki LEGO to świetna zabawa dla osób w każdym wieku. Rozwijają zdolności manualne zarówno u maluchów, jak i dorosłych fanów układania klocków. Potrafią zaangażować do zabawy nawet seniorów. Jeśli więc masz w domu fana klocków LEGO lub sam nim jesteś, wejdź w niezwykły świat człowieka-pająka i daj się porwać tej przygodzie.

Wśród produktów LEGO znajdziesz nie tylko zestawy do układania, ale także figurki oraz dodatki, takie jak breloczki do kluczy.

Spider-Man LEGO to idealny prezent

Jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie przyjemność albo zorganizować prezent dla siebie, postaw na zestawy LEGO lub mniejsze konstrukcje. Wszystkie produkty z serii LEGO Spider-Man dostosowane są do każdego poziomu zaawansowania. Jeśli dopiero zaczynasz lub chcesz zaszczepić w bliskiej osobie bakcyla, sięgnij po figurki lub proste konstrukcje – są one dostępne w kilku rozmiarach i zawierają od 100 do 500 elementów. Większość z nich jest dopasowana do maluchów już od 8 roku życia, niektóre nawet dla czterolatków.

Figurki i modele postaci

Seria LEGO Spider-Man to przede wszystkim duża ilość modeli postaci, w których każdy szczegół został niezwykle dopracowany. Znajdziesz tu nie tylko Spider-Mana z kilku różnych serii komiksów, ale także jego przeciwników – Venoma oraz Carnage’a. Są one dostępne w formie klasycznych figurek albo dużych modeli głów. Jeśli szukasz czegoś prostego na początek, zdecydowanie sięgnij po model Milesa Moralesa, stylizowanego na płaskorzeźbę i umieszczonego w wygodnej ramce.

Uniwersum Spider-Mana

Wśród zestawów oraz figurek znajdziesz klocki LEGO inspirowane nie tylko główną historią o Spider-Manie, ale także najnowszą trylogią oraz animowanym filmem o multiwersum.

Wpadnij w sieć przygód człowieka-pająka i zmierz się z jego największymi przeciwnikami ostatnich dziesięcioleci. Możesz odtwarzać z klocków scenę walki Spider-Mana z Mysterio i jego dronami, starcia z Zielonym Goblinem czy Doktorem Octopusem.

Budowle i pojazdy

Zestawy LEGO to nie tylko scenografia i postaci – potrzebne są także budynki oraz superbohaterskie środki transportu. Złóż więc kwaterę główną Spider-Mana, w której będziesz trzymać jego bojowe drony, a następnie udaj się do Laboratorium szalonego doktora Octopusa i pokrzyżuj jego misterne plany.

Nie zapomnij także o chwili odpoczynku – wśród zestawów znajdziesz też klocki LEGO Spider-Man, z których złożysz prawdziwy pokój relaksu.

Spider-Man LEGO Daily Bugle

A skoro mowa o budowlach, zestaw Daily Bugle to prawdziwy ukłon do samej ziemi dla fanów całego uniwersum Spider-Mana. Ten niezwykły drapacz chmur posiada aż cztery kondygnacje, które umożliwiają intensywne bujania się na pajęczej sieci. To jeden z największych modeli LEGO z serii Marvel Universe – składa się z niemal 4000 elementów.

Ułożenie modelu to wyzwanie, ale jednocześnie ogromna satysfakcja i mnóstwo dobrej zabawy. W zestawie znajduje się także kilka figurek postaci niezwiązanych (lub związanych niebezpośrednio) z historią Petera Parkera, takich jak Daredevil czy Kobieta Kot. Oprócz tego zestaw zawiera także model łazika Spider-Mana. To prawdziwa gratka dla każdego fana serii. Będzie idealnym prezentem urodzinowym czy gwiazdkowym.

Każda kondygnacja zawiera pomieszczenia, w których umieszczone są postaci i sceny z całej serii Marvel. Znajdziesz tu aż 25 bohaterów komiksów – tych dobrych i tych złych.

Zestawy LEGO Spider-Man

Fani Spider-Mana mogą cieszyć się nie tylko oryginalnymi figurkami z serii, ale także tworzyć budowle i odtwarzać sceny z filmów oraz komiksów. Zestawy LEGO zawierają od 100 do nawet 4000 elementów, a ich ułożenie zapewnia mnóstwo satysfakcji.

Każdy z zestawów można wykorzystać także do zabawy – odtwarzaj sceny z filmów i komiksów lub twórz własne historie z udziałem ulubionych bohaterów. Klocki LEGO Spider-Man to istny zapalnik dla kreatywności i sposób na wspaniałą, rodzinną zabawę.

Spider-Man LEGO w wersji mecha

Jeśli interesuje Cię świat mecha-robotów, ta seria klocków będzie idealna. Znajdziesz tu klasyczne figurki z zestawów LEGO, ale także modele robotów, które po ułożeniu mogą stanąć ze sobą do walki. Zorganizuj konfrontację Petera Parkera z doktorem Octopusem albo Zielonym Goblinem i daj się ponieść wyobraźni, aby zaproponować wybrane zakończenie bitwy. Niech wygra lepszy!

Możesz też rozpocząć starcie pojazdów, za kierownicą których usiądą Hulk oraz Rhino, znany z serii „Niesamowity Spider-Man”. Jeśli zaś chcesz wskoczyć w świat wieloświatów i wcielić się w Milesa Moralesa, zbuduj technotrójkołowiec, którym następnie ruszysz do walki z Zielonym Goblinem. W końcu niezbadane są zakamarki multiwersum – wszystko może się zdarzyć.

Materiał partnera