3 pomysły na idealny prezent dla mężczyzny

0
693
3 mężczyźni w knajpie na zewnątrz
Nie musisz wiedzieć, jakie prezenty są akurat modne – wystarczy zastanowić się nad tym, co lubi mężczyzna, którego chcesz obdarować | fot.: materiał partnera

Obdarowywanie mężczyzn nie jest łatwe. Wielu z nich ma tendencję do faworyzowania prezentów, które odznaczają się wyjątkowo praktycznym charakterem. Trudno zadowolić ich symbolicznymi upominkami, pozbawionymi wartości użytkowej. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się przedmioty, z których faceci mogliby korzystać każdego dnia, a przynajmniej raz na jakiś czas. Nic nie przychodzi Ci do głowy? Nadciągamy z pomocą. Oto 3 pomysły na trafiony prezent dla mężczyzny!

Skórzany portfel

Trudno znaleźć listę idealnych prezentów dla faceta, na której nie figurowałby skórzany portfel. To prawdopodobnie jeden z najbardziej praktycznych dodatków, jakie można podarować mężczyźnie. Nie tylko przydaje się każdego dnia, ale także stanowi elegancki, długowieczny dodatek, który z czasem z pewnością nabierze wartości sentymentalnej. Portfele męskie skórzane występują w licznych wariantach, różniących się typem (bifold, trifold), kolorem (najczęstsze to czerń i brąz) czy rodzajem zapięcia (magnes, guzik, zamek błyskawiczny itp.), więc bez trudu znajdziesz perfekcyjny model dla obdarowywanej przez siebie osoby.

Zabawka

Każdy chyba słyszał o tym, że mężczyźni to po prostu duże dzieci. Stereotypy mogą być krzywdzące, ale trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Prawdopodobnie każdy z nich ma swoją słabość, jeśli chodzi o zabawki, które kojarzone są raczej z młodszą grupą docelową. Wielu z nich oszaleje na widok zestawu klocków LEGO, inni ucieszą się ze sprzętu elektronicznego, takiego jak dron czy kamera gopro. Sprawdzonym pomysłem są gry wideo – wiele ciekawych tytułów znajdziesz zarówno na PC, jak i na konsole. W przypadku starszego pokolenia warto szukać wśród bardziej oldschoolowych hobby. Sklejanie modeli samolotów? Majsterkowanie? Gry planszowe? Pomyśl, czym interesuje się mężczyzna, którego chcesz obdarować, i traf w dziesiątkę!

Przeżycie

Obecnie coraz modniejszymi pomysłami na prezent stają się doświadczenia. Dobra materialne przydają się w życiu codziennym, ale tym, co obdarowywany zapamięta, są odczuwane emocje. Dlatego z okazji urodzin, rocznic i rozmaitych świąt ludzie coraz częściej wręczają sobie vouchery na rozliczne przeżycia. W zależności od charakteru mężczyzny, dla którego szukasz prezentu, możesz zdecydować się na spokojny wieczór w spa, pełen adrenaliny skok ze spadochronem lub przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym. Możliwości jest nieskończenie wiele!

Pamiętaj, że szukając prezentu dla mężczyzny, najlepiej wybrać coś o praktycznym zastosowaniu. Symboliczne upominki i gadżety służące na przykład wyposażeniu mieszkania zostaw raczej dla kobiet. Weź pod uwagę charakter danej osoby i jej zainteresowania, a na pewno się nie pomylisz! Nie musisz wiedzieć, jakie prezenty są akurat modne – wystarczy zastanowić się nad tym, co lubi mężczyzna, którego chcesz obdarować. Dzięki powyższym wskazówkom wiesz, po jakich obszarach najlepiej się poruszać. Wznieś się więc na wyżyny swojej kreatywności i do dzieła!


Materiał partnera zewnętrznego