Czym się wyróżnia karma Fitmin?

0
716
karma sucha dla psa i kota
Sucha karma dla psa, czy też dla kota, ma za zadanie dostarczyć naszym pupilom energii do działania, przy tym musi być sycąca oraz lekkostrawna | fot.: materiał partnera

Odpowiednie żywienie naszego pupila sprawia, że dzięki temu może cieszyć się dobrym zdrowiem i mieć doskonałą kondycję przez wiele lat. Kluczową rolę, odgrywa przy tym wybór odpowiedniej karmy, która ma bardzo dobre opinie i takiej, która posiada w swoim składzie wiele wartościowych składników. Wszystkie te oczekiwana, spełnia w pełni karma Fitmin. Karma ta, powstaje w podłożu o konsultacje z żywieniowcami, którzy dokładnie nadzorują proces powstawania tej karmy. Co jeszcze ją wyróżnia i kiedy warto podawać ją naszemu zwierzakowi?

Karma Fitmin – co musimy o niej wiedzieć?

Karma ta, w porównaniu do innych rodzajów, jakie znajdziemy w sklepach spożywczych, w swoim składzie ma bardzo dużo świeżego mięsa, które niezbędne jest zarówno psom, jak również kotom. Wszelkie artykuły są tak zbilansowane, aby dostarczyć każdemu zwierzakowi odpowiednią ilość wartości odżywczych, jakie są niezbędne do prawidłowo rozwoju. Sucha karma dla psa, czy też dla kota, ma za zadanie dostarczyć naszym pupilom energii do działania, przy tym musi być sycąca oraz lekkostrawna. W karmie Fitmin, w głównej mierze znajdziemy mięso, które nie jest poddawane żadnym procesom obróbki. W przeciwieństwie do innych firm, które produkują karmy dla zwierząt, Firmie mieli surowe i świeże mięso wraz z innymi składnikami. Następnie mieszanka ta jest wytłaczana i dzięki temu uzyskujemy smaczne i lekkie do strawienia granulki. Oprócz doskonałej jakości mięsa, w procesie produkcji karmy wykorzystywane są również inne składniki pochodzenia zwierzęcego, witaminy, minerały oraz tłuszcze. Dzięki temu, że całość jest prawidłowo zbilansowana, karma jest doskonałej jakości, zatem sprawdzi się dla każdego psa, czy też kota.

Karma dla psów z wrażliwym żołądkiem

Firma Fitmin, w swojej ofercie posiada bardzo bogaty zestaw karm, który można odpowiednio dopasować do swojego psa, czy też kota. Linią, wartą zauważenia, jest karma Fitmin Solution, jaka przeznaczona jest dla psów, które mają wrażliwy układ pokarmowy. Artykuł ten, w swoim składzie ma antyalergiczne składniki, które znacznie zmniejszają wrażliwość na różne alergie oraz nietolerancje pokarmowe. W składzie tej właśnie karmy, znajdziemy tylko i wyłącznie lekkostrawne, dobre przyswajalne składniki. Receptura tej firmy, zawsze uwzględnia tylko jeden rodzaj świeżego mięsa, jak również odpowiednio wyselekcjonowane zboża, jak również prebiotyki, mające chronić system immunologiczny. W składzie tej linii, nie znajdziemy sztucznych barwników, konserwantów, czy też glutenu.

Materiał partnera