TOP 5 lodówek na rok 2021

0
517
kobieta przed lodówką
Wybór lodówki tylko pozornie jest banalny. W praktyce okazuje się, że może przysporzyć wielu problemów, zwłaszcza tym osobom, które po taki sprzęt sięgają po raz pierwszy | fot.: stock.adobe.com

Remontujesz albo urządzasz kuchnię? Zadbaj o jej maksymalną funkcjonalność i obok praktycznych mebli sięgnij po praktyczne sprzęty. Najlepszego AGD nie wybierzesz jednak bez odpowiedniego przygotowania. Poznaj TOP 5 lodówek na rok 2021 i miej pewność – modny design, wygoda użytkowania i oszczędność mogą iść ze sobą w parze.

Nie wiesz jaką lodówkę wybrać? Zaufaj profesjonalistom! 

Wybór lodówki tylko pozornie jest banalny. W praktyce okazuje się, że może przysporzyć wielu problemów, zwłaszcza tym osobom, które po taki sprzęt sięgają po raz pierwszy. Poniżej znajdziesz pięć lodówek, które kupisz na https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki i które w 2021 roku szturmem zdobyły kuchnie Polaków. Nie można się dziwić – są ekologiczne, ekonomiczne, solidne i niezawodne. Co więcej – posiadają szereg praktycznych udogodnień, dzięki którym przechowywanie żywności będzie jeszcze łatwiejsze. A co z designem? Okazuje się, że może iść w parze ze wszystkimi cechami, które decydują o komforcie użytkowania sprzętu. 

Pięć lodówek, które odpowiedzą na Twoje potrzeby

Solidna lodówka to mnóstwo oszczędności. Mniej zapłacisz nie tylko za prąd, ale także za żywność. Co więcej, przekonasz się, że masz mnóstwo wolnego czasu! Wszystko dlatego, że gotowanie na kilka kolejnych dni stanie się banalnie proste. Poniżej znajdziesz obiektywny ranking lodówek. Kolejność jest zupełnie przypadkowa! 

SAMSUNG RB37K6032SS NoFrost

Maksimum przestrzeni i nowoczesny design, przy jednoczesnej funkcjonalności i szeregu praktycznych funkcji? Decydując się na lodówkę SAMSUNG RB37K6032SS NoFrost możesz mieć pewność – ten model spełni Twoje oczekiwania. Szybkie mrożenie i chłodzenie Power Freezer i Power Cool, szuflada Fresh Zone i system podświetleń to idealne połączenie. Zwłaszcza że ten model charakteryzuje się dużą pojemnością chłodziarki i zamrażarki, a dodatkowo – należy do klasy energetycznej A++. 

SAMSUNG RB31FDRNDBC NoFrost

Ten model to doskonały przykład połączenia nowoczesnego designu i maksymalnej funkcjonalności. Urządzenie zapewni Ci stały dostęp do chłodnej wody, jednocześnie odpowiadając na Twoje oczekiwania. Cichy kompresor i system równomiernego nadmuchu to niejedyne zalety tego modelu. 

LG GSJ760WBXV side by side

Ranking lodówek uwzględnia także modele o niestandardowych rozmiarach. Ta propozycja LG zachwyci Cię podwójnymi drzwiami i… Wi-Fi, dzięki któremu urządzeniem możesz sterować zdalnie! Pełen NoFrost i maksymalnie cicha praca to kolejne mocne strony tej nowoczesnej lodówki. 

WHIRPOOL W9 921D OX H NoFrost

Propozycja Whirlpool dedykowana wszystkim, którzy w swojej kuchni nie tolerują marnowania żywności. Model W9 921D OX H zapewnia optymalny poziom wilgoci i temperaturę, która pozwala zachować świeżość przechowywanych produktów jeszcze dłużej. Ta lodówka zdecydowanie ma szósty zmysł!

BEKO MCNA400E30DXB 

Lodówka, której nie trzeba rozmrażać? BEKO zadbało o Twój komfort, proponując model MCNA400E30DXB. Wyposażony w funkcje NeoFrost, eliminuje problem powstawania szronu na żywności. Inne zalety tego modelu to niebieskie światło, elektroniczny wyświetlacz i alarm otwartych drzwi. 

Żadna z proponowanych lodówek nie spełnia Twoich oczekiwań? A może – lubisz mieć wybór? Stwórz własny, subiektywny ranking lodówek! Nie ma znaczenia, czy pięć to za mało, czy szukasz czegoś innego. Tutaj https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/kostkarka-do-lodu_tak znajdziesz pozostałe modele warte Twojej uwagi! 

Materiał partnera