Luksus za wschodniej granicy. Co trzeba wiedzieć o zegarkach Aviator?

0
1034
Aviator - w ciemnym pudełku
Marka Aviator – jak sugeruje nazwa - od samego początku nierozerwalnie powiązana była z awiacją. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Kiedy ktoś pyta nas o luksusowe zegarki, myślimy zazwyczaj – Szwajcaria. Kraj słynący nie tylko z sera i czekolady, ale także wieloletniej tradycji zegarmistrzowskiej, materiałów najwyższej jakości oraz ogromnej precyzji. Jednym z producentów, który od od kilkunastu lat sukcesywnie zdobywa rynek zegarków luksusowych jest Aviator. Co ciekawe marka narodziła się w Rosji – tam zyskała wiernych klientów, a następnie przeniosła produkcję do ojczyzny zegarków. Dzięki temu rosyjski pomysł zyskał szwajcarską niezawodność Po kolei jednak – co trzeba wiedzieć o tej marce?

Powietrzne akrobacje w wykonaniu Aviatora

Marka Aviator – jak sugeruje nazwa – od samego początku nierozerwalnie powiązana była z awiacją. Lotnictwo, a także pamięć o wspaniałych lotnikach, nieustannie towarzyszy projektom marki. Trzeba jednak pamiętać, że piękny design idzie w parze z równie doskonałąwytrzymałością. Zegarki Aviator muszą spełniać wyśrubowane normy pozwalające na korzystanie z nich wiele tysięcy kilometrów nad ziemią. Dlatego nie powinien dziwić fakt, że zegarki Aviator bardzo szybko zaczęły zdobywać fanów nawet wśród profesjonalistów, także wojskowych. Od czasu premiery marki na rodzimym, rosyjskim rynku w 2000 roku, Aviator stał się synonimem nie tylko luksusu, ale i niesamowitej wytrzymałości. I wtedy pojawił się Swift.

Osiem lat po premierze, Aviator zrobił kolejny krok w stronę podkreślenia wyznawanych przez markę wartości oraz uwypuklenia podstawowej idei towarzyszącej zegarkom Aviator. Zostając oficjalnym partnerem zespołu akrobatycznego Swift, Aviator już na stałe wpisał się w lotniczy krajobraz. Pilotów grupy Swift można podziwiać podczas pokazów lotniczych – latających słynnymi maszynami MIG 29. Jednak dopiero przeniesienie produkcji do Szwajcarii zapoczątkowało gigantyczne zmiany w charakterze zegarków Aviator..

Zegarki Aviator – rosyjska dusza, szwajcarska precyzja

Aviator - zegarek i samolot
Wybierając Aviator, mamy gwarancję nie tylko świetnej jakości materiałów oraz dużej precyzji, ale również interesującego designu. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Najsłynniejsze i najdroższe zegarki powstają w szwajcarskim kantonie Jury Porrentruy. Od 2011 znajduje się tam także manufaktura zegarków Aviator. Dostęp do najwyższej klasy mechanizmów, ogromnej wiedzy i najlepszych specjalistów w świecie zegarmistrzostwa sprawiły, że zegarkom Aviator udało się otrzymać tytuł “SWISS MADE”, będący najlepszą z możliwych rekomendacji.

Tytuł “SWISS MADE” powstał oryginalnie jako sposób znakowania towarów importowanych przez Stany Zjednoczone ze Szwajcarii i miał być elementem uszczelnienia granic i ochrony sprzedaży zegarków amerykańskich. Ale bardzo szybko hasło to stało się synonimem produktów najwyższej jakości. Dzisiaj “SWISS MADE” to gwarancja najlepszych materiałów, niezawodnego mechanizmu i designu z najwyższej półki – tłumaczy specjalista z Fabryki Zegarków.

Dla kogo są zegarki Aviator?

Zegarki Aviator znajdują sobie kolejnych fanów na całym świecie także dzięki posiadaniu niezwykle bogatej oferty. Dzięki różnorodnym kolekcjom, z których każda posiada jakiś motyw przewodni bądź element charakterystyczny, zegarki Aviator przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Wyróżnić można chociażby serię MIG, w skład której wchodzą zegarki będące na wyposażeniu pilotów samolotów bojowych, czy też nawiązującą do II Wojny Światowej serię Airacobra. Niezawodny mechanizm i odporność na najbardziej ekstremalne warunki, połączone z niezwykle eleganckim designem oraz luksusowym wykończeniem sprawiają, że rosyjska marka Aviator zdobywa coraz silniejsza pozycję w segmencie zegarków z wyższej półki cenowej.

Wytrzymały, stylowy zegarek o precyzyjnym mechanizmie?Wybierając Aviator, mamy gwarancję nie tylko świetnej jakości materiałów oraz dużej precyzji, ale również interesującego designu – zatem wszystkiego, czego szukamy w dobrym zegarku.


Materiał partnera zewnętrznego