Etui na telefon – ochrona sprzętu i stylowy gadżet

0
694
kolorowe etui na telefon
Poza wysoce funkcjonalną użytecznością tych produktów, etui może też dodawać osobistej atrakcyjności urządzeniu | fot.: stock.adobe.com

Współczesne telefony dawno przestały być prostym sprzętem do dzwonienia, a stały się raczej przenośnymi komputerami. Ich wartość często przekracza kilka tysięcy złotych, a koszty ewentualnych napraw są również dosyć wysokie. Między innymi z tego względu warto jak najszybciej po zakupie rozejrzeć się za odpowiednią obudową. Podstawowe etui na telefon będzie chroniło go przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami. Dla bardziej wymagających klientów, którzy zdają sobie sprawę z dużego ryzyka upadku, proponowane są pokrowce hybrydowe i pancerne. Ich konstrukcja jest bardziej złożona i wyposażona we wzmocnione narożniki. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i świetnie chronią urządzenie. Każdy pokrowiec na telefon jest oczywiście wyposażony w odpowiednie wycięcia i przyciski, które umożliwiają kompletne użytkowanie. Niektóre z nich mają dodatkowy uchwyt magnetyczny na palec lub wbudowaną baterię awaryjną.

Etui na telefon – warto je mieć

Poza wysoce funkcjonalną użytecznością tych produktów, etui może też dodawać osobistej atrakcyjności urządzeniu. Kolorowe pokrowce to szansa na indywidualne spersonalizowanie swojego smartfona. Zachwycająca wielość barw i wzorów pozwala uczynić swój podręczny „komputer” pięknym przedmiotem. Klasyczne, proste formy mogą również nadawać elegancji i wytworności – wszystko zależy od osobistych preferencji, w które łatwiej trafić, gdy sklep oferuje duży asortyment towaru.

Szeroki wybór pokrowców na telefon

Na stronie xgsm.pl znajduje się rozbudowana oferta produktów, dogodnie podzielona na poszczególne marki i modele. Dostępne są etui na telefon dla najbardziej popularnych i mniej znanych firm, jak np. Apple, Samsung, Nokia, Xiaomi, Motorola, Asus, BlackBerry czy Google. W każdej kategorii znajdują się klasyczne etui typu nakładka (z wysokiej jakości silikonu lub elastycznego tworzywa TPU), etui książeczkowe i typu flip (zazwyczaj skórzane lub skóropodobne), kabury i tzw. „wsuwki”, a także wcześniej wspomniane pancerne i hybrydowe etui na telefon, które cechują się wyjątkową wytrzymałością i amortyzacją. Poza pokrowcami, xgsm.pl oferuje również różnego rodzaju akcesoria telefoniczne, takie jak szkło hartowane do ochrony ekranu, zestawy słuchawkowe i uchwyty umożliwiające korzystanie z telefonu podczas jazdy samochodem (np. nawigacja) lub jednośladem (np. aplikacje sportowe).

Sklep zaspokoi gusta klientów w różnym wieku i o różnych wymaganiach – praktycznych i estetycznych. Obudowę dla swojego telefonu znajdą w nim miłośnicy znanych i uwielbianych marek, a także amatorzy nowości i oryginalnych rozwiązań. Dostawa jest wygodna i bezpłatna – po osiągnięciu progu cenowego.


Materiał partnera zewnętrznego