Dobry szampon odbudowujący? TOP 5

0
904
Szampon odbudowujący włosy
Zmienna pogoda, wysokie i niskie temperatury, niewłaściwa pielęgnacja, złe nawyki – powodów tego, że włosy nie prezentują się najlepiej jest całe mnóstwo. Oznacza to, że należy koniecznie zacząć działać | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Zniszczone kosmyki? To znak, że trzeba szybko zacząć działać. Odpowiednia pielęgnacja może je uchronić przed ścięciem czy drogimi zabiegami w salonach fryzjerskich. Bardzo ważny jest tu szampon na zniszczone włosy.

Zmienna pogoda, wysokie i niskie temperatury, niewłaściwa pielęgnacja, złe nawyki – powodów tego, że włosy nie prezentują się najlepiej jest całe mnóstwo. Oznacza to, że należy koniecznie zacząć działać. Podstawą jest wówczas dobry szampon odbudowujący, który w połączeniu z innymi specyfikami np. odżywkami czy maskami, może zdziałać cuda. Sprawdzamy, które kosmetyki są najlepsze.

Numer 1: szampon na zniszczone włosy Elseve Total Repair Extreme

Jeśli włosy są bardzo zniszczone i wymagają nieco silniejszych działań, warto sięgnąć po szampon Elseve Total Repair Extreme, który scali rozdwojone końcówki i odbuduje zniszczone kosmyki. Ten specyfik gwarantuje naprawdę ekstremalne działanie, do tego zapobiega ponownemu uszkodzeniu włosów. Jest to niewątpliwie najlepszy szampon na zniszczone włosy.

Numer 2: Magiczna Moc Olejków

Druga pozycja, jeśli chodzi o kosmetyk regenerujący nasze kosmyki, przypadła także marce Elseve, tym razem – Magicznej Mocy Olejków. Jest to bardzo dobry szampon odbudowujący, który odżywia naszą czuprynę, nadając jej blasku i elastyczności. Wszystko dzięki sześciu cennym olejkom, które są w nim zawarte (lnianemu, rumiankowemu, różanemu, słonecznikowemu, z kwiatu lotosu i gardenii tahitańskiej).

Numer 3: Repair&Targeted Care

Innym specyfikiem, po który można sięgnąć w przypadku zniszczonych włosów, jest Repair&Targeted Care z płynną kreatyną i pantenolem. Składniki te skutecznie regenerują kosmyki oraz chronią je przed kolejnymi uszkodzeniami. Szampon ten od wewnątrz odbudowuje włókno włosa, a na zewnątrz tworzy ochronną, lśniącą powierzchnię, dzięki czemu są sprężyste.

Numer 4: Botanic Therapy Miód&Propolis

Kolejny dobry szampon odbudowujący to Botanic Therapy, który dzięki odżywczemu miodowi i propolisowi regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy oraz scala rozdwojone końcówki. Stosowanie tego specyfiku gwarantuje miękkie, odżywione oraz zdrowo wyglądające kosmyki.

Numer 5: Advenced Hair Series – Regenerate Nourishment

Dobry szampon odbudowujący to niewątpliwie również Advenced Hair Series – Regenerate Nourishment, który szybko eliminuje oznaki zniszczenia oraz uzupełnia uszkodzone włosy w składniki odżywcze. Wzmacnia je nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz, doskonale przy tym wygładzając i dodając pięknego, naturalnego blasku.


Materiał partnera zewnętrznego